Profimedia
Denis Drăguş şi familia sa, momente de coşmar! Liege este afectat grav de inundaţii, după ploile torenţiale din ultimele zile.
Denis Drăguş şi familia sa, momente de coşmar
Iubita fotbalistului de la Standard Liege, Vanessa Mara, a postat imagini. “Nu poate fi real ce trăim! / “Eu şi copilul meu acum!”, au fost mesajele scrise de aceasta.


Drăguş a revenit la Standard după împrumutul din Italia, unde fotbalistul în vârstă de 22 de ani a jucat la Crotone.
El şi Vanessa au împreună o fiică în vârstă de 6 luni. După botezul micuţei, a izbucnit un scandal imens. Una dintre verişoarele sale l-a criticat dur pentru că nu şi-a invitat părinţii la eveniment.
În scandal, s-a implicat şi mama Vanessei. Aceasta a lansat acuzaţii uluitoare la adresa tatălui lui Denis Drăguş, fostul fotbalist Mihai Drăguş.
„Tu în ce calitate îmi denigrezi fiica, nu te supăra? De ce nu povestești tot, de la început, cum fiica mea Vanessa a fost bătută de Mihai, tatăl lui Denis, înjurată și multe altele… Eu nu am zis nimic până acum, dar nu te oprești. E foarte urât, rufele se spală în familie. O zi frumoasă”, a scris mama Vanessei la postarea iniţială.
“Să-ți fie rușine și ție și iubitei tale ca nu știți să vă apreciați părinții! Buni, răi, sunt ai voștri! Denis, te cunosc, în adâncul sufletului tău ți-ai fi dorit mai mult aseară… Îl cinstiți pe Dumnezeu prin postări, dar oare în Biblie scrie să-ți urăști părinții? Va veni o zi în care vei suna degeaba, va fi prea târziu și vei realiza ce greșeală imensă ai facut… Vreau să ajungă acest mesaj la voi și să vă bagați mințile în cap, o viață aveți și 2 părinți. Încă o dată rușine, pe mine nu mă interesează viața voastră, mă deranjează oamenii fără caracter și de fiecare dată când o să am ocazia am să bat obrazul acestor specimene de oameni!”, a fost mesajul de pe Facebook, care a făcut public scandalul din familia Drăguş.
- Denis Drăguş a revenit la Standard Liege
- Iubita fotbalistului a postat imagini cu inundaţiile din oraş
- Norvegia - Franţa e vineri, de la ora 22:00, LIVE pe Antena 1 şi AntenaPLAY
- Senegal - Irak e vineri, de la ora 22:00, LIVE pe Antena 3 CNN şi AntenaPLAY
- Adrian Mutu a fost în negocieri cu o națională de top din lume. “Briliantul” a spus totul: “Ceva incredibil”
- FCSB a plecat în cantonamentul din Olanda. Marele absent de la aeroport + Unicul transfer și-a făcut apariția
- Nu a vrut să iasă de pe teren, după calificarea Suediei în 16-imile Mondialului. Explicațiile oferite după meci
- Nadia Comăneci, prezentă la Turcia – SUA 3-2. Ce alte vedete au fost surprinse alături de „Zeița de la Montreal”
- “Vă rog încetați să vorbiți prostii”. Selecționerul Germaniei, scos din sărite de un jurnalist după 1-2 cu Ecuador






























