Reclamă
Video
Suporter.as.ro • 24 octombrie, 20:42
Olga Iordăchiuşi, jucătoare în naţionala României, a început să plângă când şi-a amintit de greutăţile din copilărie
Zeljko Kopic şi Andrei Nicolescu, după ce croatul a semnat noul contract cu Dinamo
Captură AntenaSport