Închide meniul
Video

AntenaSport Update. Cele mai tari ştiri ale zilei de 31 martie

Publicat: 31 martie 2025, 17:23

Reclamă

Gigi Becali / AntenaSport

AntenaSport Update. Acesta sunt cele mai tari ştiri sportive ale zilei de 31 martie, de pe AS.ro.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Pe AS.ro vezi ce a declarat Gigi Becali, după succesul FCSB-ului din derby-ul cu Dinamo. Campioana s-a impus graţie golului superb marcat de Baba Alhassan.

AntenaSport Update 31 martie

1. Revoluţie la FCSB

Gigi Becali a anunţat transferuri la FCSB, după victoria cu Dinamo: „Investesc, aduc patru jucători”, a spus patronul campioanei, care l-a iertat şi pe Târnovanu pentru gafa făcută: „A avut mare noroc”.

2. Şumudică, ca şi plecat de la Rapid

Reclamă
Reclamă

Florin Prunea e convins că Marius Şumudică nu va mai continua la Rapid: „E plecat deja”, a anunţat fostul portar. El e sigur că Şucu va aduce un antrenor italian în Giuleşti, din vară.

3. Probleme la Dinamo

Pe AS.ro vezi care este situaţia jucătorilor accidentaţi de la Dinamo, după eşecul din derby-ul cu FCSB. Selmani, Politic, Mărginean şi Homawoo s-au „rupt” în meciul cu rivalii.

Reclamă

4. Lucescu a răsuflat uşurat

PAOK a revenit spectaculos de la 0-2 în derby-ul cu AEK. Răzvan Lucescu şi-a comparat echipa cu Real Madrid şi Manchester City, după succesul uriaş: „Aveam cele mai multe meciuri din Europa”, a spus antrenorul român.

5. Primul succes pentru Jaqueline

Jaqueline Cristian a câştigat primul ei turneu WTA. Românca a triumfat în competiţia de 125 de puncte din Mexic şi a avut un salt spectaculos în ierarhia mondială.

Nu uitați, cele mai importante știri ale zilei sunt în jurnalul AntenaSport, azi, de la ora 20:00, pe Antena 1.

Înapoi la Homepage
Comentarii


Reclamă

Va reuşi să ducă Marius Şumudică Rapidul în cupele europene?

Loading ... Loading ...
Citește și:
Reclamă
23:54

Alex Chipciu a făcut show după U Cluj – CFR Cluj 1-0: „Nu mai avem voie în America, poate mergem în Europa cu fotbalul”! Ce a spus de FCSB

23:20

„Merită felicitări!” Ioan Ovidiu Sabău și-a lăudat jucătorii după 1-0 cu CFR Cluj. Mesajul transmis de antrenorul de la U Cluj

23:15

VideoMircea Lucescu, surprins în tribune la derby-ul U Cluj – CFR Cluj 1-0

23:13

„Cea mai nedreaptă înfrângere din cariera mea” Dan Petrescu, dărâmat după U Cluj – CFR Cluj 1-0: „Sunt foarte supărat”

22:56

Erling Haaland e OUT aproape tot sezonul! Anunţul lui Fabrizio Romano după ce starul norvegian s-a accidentat cu Bournemouth

22:54

„Victorie foarte grea!” Vladislav Blănuță, prima reacție după ce a marcat în U Cluj – CFR Cluj 1-0!

1 Marius Şumudică, ca şi plecat de la Rapid! Anunţ incredibil despre viitorul lui: „Cum să stai când acţionarul te boxează zilnic?” 2 Dan Şucu pregăteşte revoluţia la Rapid. Viorel Moldovan, OUT de la clubul din Giuleşti. Ce se întâmplă cu Cristi Săpunaru 3 Gigi Becali, gata să-i ofere un nou contract unui titular de la FCSB: „E fotbalist de mare clasă” 4 Basarab Panduru a făcut praf un jucător de la FCSB, după derby-ul cu Dinamo. „A fost zero” 5 Cum l-a surprins Gigi Becali pe Zeljko Kopic. Decizia prin care FCSB s-a impus în Derby de România: „E mişcarea lui 100%” 6 Gigi Becali o schimbă pe FCSB din temelii! Câţi jucători va aduce în pauza de vară: „O să am o altă echipă”
Citește și