Închide meniul
Foto

„Cum să desparți o familie, nu ai remușcări?”. Atac fără precedent la Corina Caciuc, amanta lui Laurențiu Reghecampf. „Înaintea idilei cu Kamara au fost 5 miliarde de bărbați”

Antena Sport Publicat: 16 ianuarie 2022, 9:38 / Actualizat: 6 aprilie 2023, 18:22

Reclamă
„Cum să desparți o familie, nu ai remușcări?”. Atac fără precedent la Corina Caciuc, amanta lui Laurențiu Reghecampf. „Înaintea idilei cu Kamara au fost 5 miliarde de bărbați”

Colaj Youtube

Atac fără precedent la Corina Caciuc, amanta lui Laurențiu Reghecampf. Corina Caciuc primește lovitură după lovitură. Amanta lui Laurențiu Reghecampf este atacată din toate părțile după pictorialul pe care l-a făcut, de Sărbători, alături de antrenorul Universității Craiova. Anamaria Prodan a făcut-o praf cu fiecare ocazie de tânăra de 29 de ani, dar nu este singura care a reacționat vehement. A venit rândul celei care i-ar putea deveni soacră lui Reghecampf, Silviana Peng.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Mama Asianei Peng a rupt tăcerea. Silviana Peng a vorbit despre relația pe care o are fiica ei cu Luca Reghecampf, copilul pe care tehnicianul îl are cu Mariana Pfeiffer. Când a fost întrebată despre Corina Caciuc, femeia a cedat nervos.

Atac fără precedent la Corina Caciuc, amanta lui Laurențiu Reghecampf „Nu te macină nimic?”

Silviana Peng nu își dorește să o vadă pe amanta lui Laurențiu Reghecampf. Nu s-a ferit să amintească zvonurile care au apărut despre Caciuc. Tânăra originară din Deva a fost chiar și iubita artistului Kamara.

N-o fi totul real, or mai lipsi diverse, or mai fi puse în plus, dar firul e totuși același. Să desparți o familie cred că e cel mai mare păcat pe lumea asta.

După ce și cât am citit, o văd pe această Caciuc cam așa: după idila cu Kamara și cu 5 miliarde câți or mai fi fost înainte, că nu i-a numărat nimeni, eu n-aș fi făcut în viața mea ce a făcut această Caciuc și cred că nu este un exemplu de urmat.

Reclamă
Reclamă

Doamne, nu știu ce să zic, că nu vreau să arunc cu lături in nimeni, dar eu nu accept așa ceva. Ține de un minimum de bun simț, cum să ajungi să desparți o familie? Oare nu te macină nimic, in interior, o viață întreagă? Nu ai remușcări? Nu plătești aceste polițe?„, a declarat Silviana Peng pentru fanatik.ro.

Fiica Silivanei, Asiana Peng, este o fostă gimnastă și trăiește o frumoasă poveste de dragoste cu Luca Reghecampf. Cei doi au și lăsat de înțeles că au de gând să se căsătorească. În schimb, antrenorul Universității Craiova este pe punctul de a divorța de Anamaria Prodan. Prima înfățișare în procesul de divorț este programată peste mai puțin de o lună, pe 7 februarie.

Anamaria Prodan, dezvăluiri despre relaţia dintre Kamara şi amanta lui Laurenţiu Reghecampf

Kamara a cunoscut-o pe Corina Caciuc în urmă cu mai mulţi ani, înainte ca femeia să ajungă în Dubai, acolo unde l-ar fi întâlnit prima dată pe antrenorul Universităţii Craiova. Totuşi, Reghecampf nu a vrut să creadă că a fost o idilă între cei doi.

Reclamă

Anamaria Prodan şi-ar fi avertizat soţul, dar acesta ar fi negat vehement că Corina l-ar fi ştiut pe artistul român.

Domnișoara respectivă face din Laurenţiu Reghecampf orice vrea. Este povestea cu peștișorul de aur… el este peștișorul de aur. Eu i-am spus şi lui… Kamara o cunoaște, trei nopți a cunoscut-o. Toți au cunoscut-o o noapte. Reghe mi-a zis: ‘Mi-a spus Corina că nu îl știe pe Kamara’. Și uitați ce imagini au apărut.

Laurenţiu nu vine niciodată acasă, se ascunde în toate văgăunele. Îi este frică de mine„, a declarat Anamaria Prodan pentru realitateasportiva.net.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Mai poate pierde FCSB titlul din Liga 1 după victoria cu CFR Cluj?

Loading ... Loading ...
Citește și:
Reclamă
14:59

Câte etape va fi suspendat Mihai Popescu după „parada” din FCSB – CFR Cluj 3-2! Ce scrie în Regulament

14:40

Dinamo – Universitatea Craiova LIVE TEXT (21:00). Oltenii atacă locul 2 din play-off. Echipele probabile

14:37

„Vreau să îl sparg!” Gigi Becali i-a pus gând rău lui Marius Șumudică înainte de Rapid – FCSB: „E hoț”

13:49

Lando Norris a dat verdictul despre lupta la titlul din Formula 1: „Mai avem mult de muncit”

12:52

Gigi Becali, primul transfer pentru sezonul viitor la FCSB: „Am dat deja comisionul”

11:58

Echipa lui Cristi Chivu nu mai joacă luni! Meciul Parma – Juventus a fost amânat după moartea Papei Francisc

1 „Cascadorii râsului!” Louis Munteanu nu s-a ferit de cuvinte după FCSB – CFR Cluj 3-2: „Pierdem în halul ăsta” 2 VIDEOAlex Mitriţă a semnat de faţă cu Mirel Rădoi! Imaginile care i-au surprins pe fanii Craiovei 3 „Nu a fost de vină” Gigi Becali a analizat „parada” lui Mihai Popescu din meciul cu CFR. Ce i-a reproșat lui Târnovanu 4 „M-a șocat!” Dan Petrescu, la pământ după FCSB – CFR Cluj 3-2: „Nu am înțeles nimic” 5 FotoUltimul român celebru văzut alături de Papa Francisc. Suveranul Pontif a murit la 88 de ani, în a doua zi de Paşte 6 S-a decis soarta lui Marius Şumudică! Anunţul şefilor giuleşteni după înfrângerea cu U Cluj
Citește și