Tânăra din Iran, cunoscută pe instagram ca Sahar Tabar, a ajuns în stare gravă din cauza Coronavirusului. Aceasta se află în închisoare în Iran, după ce a fost arestată și condamnată pentru blasfemie, incitare la violență și exprimare prea liberă pe rețelele de socializare, niște legi extrem de dure ce se aplică doar în tări musulmane.
Aceasta a fost infectată cu virusul COVID-19 în inchisoare, deși ceruse judecătorilor să o elibereze pe motiv că nu poate fi protejată de virus în închisoare, dar a fost refuzată.
Tânăra de 22 de ani a ajuns celebră în 2017, când a postat mai multe imagini pe contul personal în care spunea că s-a transformat în Angelina Jolie după 50 de operații.
Imaginile erau false, Fatemeh recunoscând mai târziu că pozele erau prelucrate pe calculator, postând chiar imagini cu look-ul ei natural, unul normal.
- Femeia este pe ventilație artificială
- Aceasta era în închisoare în Iran
- Instagramul este singura rețea sociala acceptată în Iran
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Liga Campionilor Asiei şi Liga Campionilor Asiei 2 sunt live în AntenaPLAY
- (P) Costume populare românești din diferite regiuni: de la Maramureș la Dobrogea
- (P) Casa ideală pentru oamenii mereu pe fugă – Echilibru, simplitate și confort
- Cum a ajuns celebrul român să câştige de la 4.000 de lei la 36.000 de euro pe lună
- Aşa arată “raiul” de 52 de milioane de euro al lui Ion Ţiriac! Imaginea postată de fiica magnatului
- Nepoata dictatorilor Nicolae şi Elena Ceauşescu se pregăteşte de nuntă! Cum arată inelul de logodnă
































