iran

Qatar s-a calificat în finala Cupei Asiei, după un meci nebun cu Iran! Ţara gazdă îşi va apăra trofeul în faţa Iordaniei
AntenaPLAY • 7 februarie, 19:10

Sardar Azmoun, golul turneului la Cupa Asiei 2023! Reuşită superbă a iranianului în semifinala cu Qatar
AntenaPLAY • 7 februarie, 17:35
Video

Qatar şi Iran sunt în semifinalele Cupei Asiei! Victorii dramatice pentru cele două echipe în sferturi, LIVE în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 3 februarie, 20:30

Imagini memorabile la Cupa Asiei: jucătorii Iranului au plâns în hohote după ce au eliminat miraculos Japonia
Cupa Asiei • 3 februarie, 16:34
Foto

Surpriză uriaşă la Cupa Asiei: Japonia, eliminată dramatic de Iran, după un penalty transformat în minutul 90+6
Cupa Asiei • 3 februarie, 16:13

Programul sferturilor de finală de la Cupa Asiei 2023! Competiţia este exclusiv în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 1 februarie, 8:15

Bahrain – Japonia 1-3 şi Iran – Siria 1-1 (5-3 d.l.d.) au fost în AntenaPLAY! S-au încheiat optimile de finală la Cupa Asiei 2023
AntenaPLAY • 31 ianuarie, 21:00

Iran şi Irak s-au calificat în optimile Cupei Asiei, LIVE în AntenaPLAY! Vietnam – Indonesia s-a încheiat 0-1
AntenaPLAY • 19 ianuarie, 21:30

Cum a ajuns să arate un culturist după patru ani de închisoare. A slăbit 68 de kilograme şi este în scaun cu rotile!
Extra • 13 februarie, 12:48

Familia lui Ali Daei, legendă a fotbalului iranian, nu este lăsată să părăsească Iranul
Extra • 26 decembrie, 21:42

Șoc în fotbalul mondial! Un jucător a fost condamnat la moarte. Tânărul de 26 de ani a cerut ajutorul FIFA
Fotbal extern • 12 decembrie, 9:31

Un tânăr de 27 de ani a fost ucis în Iran după ce a sărbătorit eșecul cu Statele Unite, de la Cupa Mondială
Extra • 1 decembrie, 9:04

CM 2022 | Reacţia fabuloasă a selecţionerului SUA, după ce americanii s-au calificat în optimile Campionatului Mondial: „Am mai puţin păr în cap”
Campionatul Mondial 2022 • 30 noiembrie, 10:12

CM 2022 | Iran – SUA 0-1 și Țara Galilor – Anglia 0-3. Anglia și SUA s-au calificat din în grupa B de la Cupa Mondială
Campionatul Mondial 2022 • 29 noiembrie, 23:10

CM 2022 | Iranul amenință familiile jucătorilor! „Închisoare sau tortură!” Dezvăluiri scandaloase făcute de CNN
Campionatul Mondial 2022 • 29 noiembrie, 15:42

CM 2022 | Mihai Stoica face show pe rețelele sociale, în timpul Mondialului! MM i-a găsit „sosia” unui fost jucător de la Rapid
Campionatul Mondial 2022 • 26 noiembrie, 8:54

Florin Răducioiu, dezvăluiri în premieră! Ce echipă din străinătate a antrenat: „Nimeni nu ştie! A fost o experienţă extraordinară”
Fotbal extern • 25 noiembrie, 21:20

Ce jucător de la Campionatul Mondial a fost pe lista FCSB-ului. Mihai Stoica a dezvăluit totul: „L-am urmărit! Olăroiu mi-a spus de el”
Liga 1 • 25 noiembrie, 20:41

CM 2022 | Țara Galilor – Iran 0-2. Lovitură de teatru în Qatar! Iranienii au câștigat cu două goluri marcate în minutele 90+9 și 90+11. Bale&Co, în lacrimi
Campionatul Mondial 2022 • 25 noiembrie, 14:04

CM 2022 | Cum au sărbătorit fanii englezi după Anglia – Iran 6-2! Imagini virale VIDEO
Campionatul Mondial 2022 • 21 noiembrie, 18:50
Foto

CM 2022 | Anglia – Iran 6-2. Show total făcut de starurile lui Southgate! Game, set, match! 8 goluri, 27 de minute de prelungire
Campionatul Mondial 2022 • 21 noiembrie, 17:00

CM 2022 | Ghinion teribil pentru portarul Iranului! A fost scos cu targa de pe teren, după ce a fost umplut de sânge în urma unei ciocniri cu un coechipier
Campionatul Mondial 2022 • 21 noiembrie, 15:46

CM 2022 | „Prinţesele Qatarului!” Superbele fane ale Iranului sunt aşteptate să facă senzaţie la Campionatul Mondial şi să atragă toate privirile
Campionatul Mondial 2022 • 21 noiembrie, 9:55
Foto

O alpinistă iraniană a concurat cu capul gol la Jocurile Asiatice. Reacție dură din partea statului
Extra • 17 octombrie, 17:18

Pentru că a trecut prin Iran, Xavi n-a putut intra în SUA, cu FC Barcelona!
La Liga • 18 iulie, 14:25

Rusia va disputa primul meci de la declanșarea războiului! Adversara este calificată la Campionatul Mondial din Qatar: „Va fi la TV!”
Fotbal • 10 aprilie, 17:04

O handbalistă din Iran refuză să mai revină în țară după Campionatul Mondial de Handbal. Dezvăluiri cutremurătoare. „Soțul are dreptul să ne bată!”
Handbal • 18 decembrie, 8:40

România – Iran 39-11 | Adi Vasile, prima reacţie după accidentarea dezastruoasă suferită de Oana Borş. „Este un preţ prea mare!”
Handbal • 3 decembrie, 22:07

Scandal mondial în fotbalul feminin. Zo(hr)e(h), fii bărbată!
Fotbal extern • 16 noiembrie, 13:18