Fratele lui Petre Grigoraş a pierdut lupta cu virusul Covid-19 luni, când a fost declarat decesul său într-un spital din Bacău. Originar din Moldova, Petre Grigoraş se află în izolare alături de familie la Constanţa.
Din cauza, restricţiile impuse de autorităţi, Petre Grigoraş nu a putut asista la înmormântarea fratelui său.
Petre Grigoraş: "În 5 minute l-au băgat în mormânt! Este îngrozitor"
Petre Grigoraş a oferit o primă reacţie după ce fratele său a decedat.
”Trăiesc foarte prost această perioadă. Ieri (n.r. luni) mi-a murit un frate de coronavirus, am și alte probleme. El era în Zemeș, (n.r. o comună de lângă Moinești), în zona Bacăului, a fost răpus de această boală la 59 de ani. N-am putut merge la înmormântare. Astăzi în 5 minute l-au băgat în mormânt, fără slujbă, familia este în carantină, este îngrozitor, dar asta-i viața”, a explicat Petre Grigoraș pentru doarromania.ro, care antrenează Foresta Suceava.
România are peste 2.000 de cazuri de coronavirus
România a intrat în scenariul 4, după ce numărul cazurilor confirmate cu coronavirus a depăşit 2.000.
- Fratele lui Petre Grigoraş a murit din cauza Covid-19
- Petre Grigoraş este antrenorul celor de la Foresta Suceava
- România a intrat în scenariul 4
- Spania - Arabia Saudită e duminică, de la ora 19:00, live pe Antena 1 şi AntenaPLAY
- Belgia . Iran e duminică, de la ora 22:00, live pe Antena 1 şi AntenaPLAY
- Cum a putut apărea, într-un avion privat, iubita celebrului milionar care a renunţat la cetăţenia română!
- Celebrul partener de afaceri al lui Adrian Mutu îi premiază pe absolvenţii care iau 10 la BAC! Suma oferită
- Gigi Becali: “Îi mulțumesc judecătorului!” Cum poate câştiga latifundiarul 48 de milioane de euro
- (P) Sponsorizarea sportivă și legătura cu industria de casino
- Ultraşii lui Dinamo continuă protestul şi în noul sezon. Mesaj categoric pentru Andrei Nicolescu






























