Închide meniul

"Nici nu aveam ce să mănânc!" Dezvăluiri cutremurătoare ale femeii care s-a apucat de videochat ca să supravieţuiască: "Boala nu a trecut nici acum"

Antena Sport Publicat: 23 ianuarie 2021, 11:46 / Actualizat: 11 mai 2021, 18:30

"Nici nu aveam ce să mănânc!" Dezvăluiri cutremurătoare ale femeii care s-a apucat de videochat ca să supravieţuiască: "Boala nu a trecut nici acum"

Ioana Golea

Ioana Golea este însărcinată şi mai are o fetiţă de 8 ani. A recunoscut că în 2018 a fost nevoită să se apuce de videochat pentru a avea bani de mâncare. A renunţat după ce s-a îmbolnăvit. 

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

"M-am apucat de videochat în 2018, pentru o perioadă de două luni. Aș vrea să specific faptul că atunci când m-am apucat, nu mai eram arbitru. M-am retras în același an, cu câteva luni înainte, din cauza unei probleme grave de sănătate, care nu îmi mai permitea să fac efort fizic atât de intens. Boala nu a trecut nici acum, dar o țin sub control.

Ioana Golea: "Au fost perioade în care nici nu aveam ce să mănânc"

Revenind la videochat, da, îmi asum tot ceea ce am făcut în viață, și bune și rele. Am un copil de crescut și pentru ea fac orice. Au fost perioade în care nici nu aveam ce să mănânc. Este foarte ușor să judeci un om, fără să știi care sunt motivele care l-au determinat să facă așa ceva. Nu mă mândresc cu acea perioadă, dar nici nu o să las capul în pământ, pentru că nu m-am dus la nimeni să cer nimic. Am făcut ceea ce am considerat că este mai bine pentru mine și pentru copilul meu, trebuia să ies din impasul în care intrasem", a spus Ioana Golea pentru playsport

Înapoi la Homepage
Reclamă

Ce pronostic dai pentru Austria - România?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
Reclamă
23:55 5 iun.

Franța a încasat 5 goluri într-un meci oficial după o pauză de 57 de ani! Festival de reușite în Nations League

23:46 5 iun.

Avertisment pentru Cristi Chivu: “Poate pleca până în decembrie” Dezvăluiri dure din vestiarul lui Inter

23:44 5 iun.

Spania – Franța 5-4! Semifinală „nebună” în Nations League. „Furia Roja”, duel cu Portugalia în ultimul act

23:13 5 iun.

Italienii au anunțat prima decizie a lui Cristi Chivu la Inter! Ce se va întâmpla începând cu primul meci

23:13 5 iun.

Cristi Chivu, criticat pentru plecarea la Inter! Presa din Parma a reacţionat dur: “Lasă un gust amar”

22:47 5 iun.

Gigi Becali, lăudat de Mircea Lucescu după ce l-a transferat pe Denis Alibec la FCSB: “Vă divulg ce mi-a spus!”

1 „Am câștigat. Eu sunt Steaua”. Florin Talpan a anunțat victoria „militarilor” în procesul pentru palmares cu FCSB 2 Gigi Becali a anunțat transferul lui Dennis Politic la FCSB: „Azi semnăm”. Suma plătită către Dinamo 3 BREAKING NEWSCristi Chivu semnează cu Inter! Gazzetta dello Sport: “Contract pe 2 ani!” 4 Mihai Stoica a dezvăluit ce jucători vor pleca de la FCSB: “E mai uşor să accepte”. Două reveniri anunţate 5 Novak Djokovic l-a învins pe Zverev şi s-a calificat în semifinale la Roland Garros. Duel de vis cu Jannik Sinner 6 Gigi Becali, reacție fermă după decizia în procesul pentru palmares cu CSA Steaua: „Mi l-au dat moștenire”
Citește și