O studentă de 24 de ani la psihologie a venit mai mult dezbrăcată decât îmbrăcată la stadion. Imagini virale

De Valentin Pîrcălabu
Publicat: 8.07.2024, 13:43

O studentă de 24 de ani la psihologie a venit mai mult dezbrăcată decât îmbrăcată la stadion. Imagini virale

O studentă de 24 de ani la psihologie a venit mai mult dezbrăcată decât îmbrăcată la stadion. Imagini virale

Colaj Instagram

O studentă de 24 de ani la psihologie a venit mai mult dezbrăcată decât îmbrăcată la stadion. Imagini virale de la Copa America. (VEZI IMAGINI FIERBINŢI ÎN GALERIA FOTO)

Reclamă

Wendy Sanchez, o fană a naţionalei Columbiei, a oferit imagini virale şi i-a înnebunit pe bărbaţii de lângă ea. A apărut în direct la TV într-o ţinută sumară.

Reclamă

O studentă de 24 de ani la psihologie a venit mai mult dezbrăcată decât îmbrăcată la stadion

„Sunt studentă la psihologie, am 24 de ani şi susţin naţionala Columbiei„, a spus Wendy Sanchez pentru cei de la El Deportivo, care a mai dezvăluit că James Rodriguez este preferatul ei.

De asemenea, Wendy Sanchez a explicat şi ţinuta sa. „Am avut acest penaj de la o ședință foto… și mi-am riscat să-l port la un meci de națională. Nu credeam că va atrage atât de mult atenția”, a mai spus Wendy Sanchez, conform marca.com.

Columbia va juca în semifinalele Copei America cu Uruguay. Naţionala lui Luis Diaz şi James Rodriguez a spulberat în sferturi Panama, scor 5-0. Uruaguay a ajuns în semifinale după ce a învins, după loviturile de departajare pe Brazilia.

Niciuna dintre echipe nu a reuşit să înscrie într-un meci marcat de faulturi, iar mijlocaşul echipei Paris SG, Manuel Ugarte, a fost cel care a marcat penaltiul decisiv pentru Uruguay. Uruguayenii s-au făcut vinovaţi de 26 de faulturi din 41, într-un joc strâns şi agitat, şi au terminat în zece după ce Nahitan Nandez a fost eliminat pentru o intrare dură (74), scrie news.ro.

Dar echipa lui Marcelo Bielsa a rezistat până la loviturile de departajare, când portarul Sergio Rochet a apărat lovitura de pedeapsă a lui Eder Militao, înainte ca Douglas Luiz să lovească bara. O paradă a lui Alisson în faţa lui Jose Maria Gimenez nu a fost suficientă pentru Brazilia, finalista ediţiei trecute, care a câştigat doar unul din cele patru meciuri disputate în competiţie.

În cealaltă semifinală se vor întâlni Argentina şi Canada.

Reclamă
Recomandări
  • PAOK - Panathinaikos e live în AntenaPLAY, duminică, de la ora 20:00
  • Boavista - Sporting e live în AntenaPLAY, duminică, de la ora 22:30
  • Cine ia titlul în La Liga în acest sezon?



    *după apăsarea butonului "Votează" pagina se va reîncărca pentru afișarea rezultatelor

    Citește și:
    22:16

    Înfrângere incredibilă încasată de Gabriela Ruse! Jucătoarea noastră, eliminată de locul 625 WTA la Madrid

    21:48

    LIVE TEXTDinamo – Universitatea Craiova 0-2. Oltenii şi-au dublat avantajul pe Arena Naţională, pe contraatac

    21:25

    VideoJurnal AntenaSport | Fratele lui Radu Drăguşin face senzaţie în bucătărie

    21:22

    VideoJurnal AntenaSport | Gabriela Ruse a sărbătorit Paștele departe de familie

    21:22

    VideoJurnal AntenaSport | E foame mare de trofee la FCSB

    21:18

    VideoJurnal AntenaSport | Legendele, val de laude pentru români

    1 Turcii anunță că Aaron Boupendza ar fi fost ucis! Cine urmează să fie arestats 2 „Nu pot să cred” Ianis Hagi i-a șocat pe scoțieni în Bilbao – Rangers 2-0: „De ce?”s 3 Jurgen Klopp ar accepta să îi ia locul lui Carlo Ancelotti la Real Madrid! Anunţul momentuluis 4 „Cascadorii râsului!” Louis Munteanu nu s-a ferit de cuvinte după FCSB – CFR Cluj 3-2: „Pierdem în halul ăsta”s 5 OUT de la Sepsi! Decizia luată de Laszlo Dioszegi după a 5-a înfrângere la rând a covăsnenilors 6 FotoUltimul român celebru văzut alături de Papa Francisc. Suveranul Pontif a murit la 88 de ani, în a doua zi de Paştes