“Prinţişorul Craiovei”, o nouă aroganţă! Unde a fost surprins Adrian Mititelu Jr. S-a schimbat total

Gabriel Zamfirescu Publicat: 14 septembrie 2021, 9:24

Comentarii
Prinţişorul Craiovei, o nouă aroganţă! Unde a fost surprins Adrian Mititelu Jr. S-a schimbat total

Instagram Adrian Mititelu Jr

“Prinţişorul Craiovei” surprinde la fiecare apariţie publică. Nici de această dată, Adrian Mititelu Jr. nu se dezminte. Şeful celor de la FCU Craiova 1948 se pregăteşte serios pentru următorul meci al echipei pe care o finanţează. Nou-promovata joacă un meci crucial sâmbătă, de la ora 20.00, contra celor de la FCSB.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

“Prinţişorul Craiovei”, o nouă aroganţă!

Deşi toţi oltenii sunt în febra meciului, “Prinţişorul Craiovei” încearcă să îşi ascundă emoţiile. A postat pe Instastory un filmuleţ în care se află la birou, cu noul său look, tuns scurt. Pe fundal se aude o piesă la modă din muzica electronică, foarte la modă în generaţia tânără. Este vorba despre GrainA4 de olyamooure.

“Prinţişorul Craiovei”, extravaganţe pe bandă rulantă

Adrian Mititelu Jr. şi-a achiziţionat un ceas extrem de scump în urmă cu câteva zile. Gurile rele spun că Rolex-ul model limitat ar costa 60.000 de euro, dar „Prinţişorul Craiovei” neagă cu vehemenţă. Mai mult, a răbufnit şi la adresa celor care i-au contestat achiziţiile extravagante.

Adrian Mititelu Jr. rupe tăcerea. „Prinţişorul Craiovei” dezvăluie că este un iubitor al ceasurilor şi că are mai multe în colecţia sa. „Ceasul cu care m-am afișat, în primul rând, nu costă 60.000 de euro, dar nici nu pot să spun care a fost prețul lui. Am mai multe ceasuri, sunt niște bunuri, până la urmă, dar, dacă nu ești pasionat, nu poți să-ți cumperi, oricât de mulți bani ai avea.

Niciodată nu mi-a plăcut lauda, consider că fiecare își cumpără ce vrea, ce își permite, ce îi place. Eu îmi cumpăr un lucru dacă îmi place foarte mult. Mai am lucruri de valoare, dar cred că orice om are, în limitele sale. Nu îmi place să epatez, dar îmi place să port exact ceea ce mă reprezintă, fie că vorbim aici de bijuterii, haine, încălțări. Fiecare om are stilul lui. Așa și eu, am stilul meu și imaginea mea e fix așa cum vreau să fie”, a spus Adrian Mititelu Jr., conform cancan.ro.

Reclamă
Reclamă

 

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Unde se va opri Bodo/Glimt în această ediţie a Ligii Campionilor?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
17:10

Filipe Coelho a auzit ce a spus Mirel Rădoi despre el și nu s-a ferit să dea replica: “Al meu? Nu”

17:05

Finalissima 2026 | Spania – Argentina se joacă în Europa! Lamine Yamal şi Lionel Messi vor lupta pentru trofeu pe Bernabeu

16:48

Mircea Lucescu a luat o decizie importantă! Cine va fi rezerva lui Nicușor Bancu la barajul României cu Turcia

16:42

EXCLUSIVIoan Andone nu se teme înainte de Turcia – România! Ce trebuie să facă tricolorii în faţa vedetei lui Real: “Putem să-l anihilăm”

16:08

Ce transfer ratează Gigi Becali la FCSB: “E netransferabil”

16:06

Florin Prunea, semn de întrebare după venirea lui Mirel Rădoi la FCSB: “Asta mă miră pe mine”

1 S-a supărat şi a plecat de la FCSB! Mihai Stoica a confirmat: “Am semnat încetarea contractului” 2 Gică Popescu ştie cine îl poate învinge pe Răzvan Burleanu în lupta pentru şefia FRF: “Unul singur” 3 Ce fost jucător de la Rapid a adus Mirel Rădoi la FCSB. A dat echipa în judecată, după şapte sezoane bifate în Giuleşti 4 Liber la FCSB! Ce anunţ face Iuliu Mureșan despre transferul lui Matei Ilie 5 Rapid vrea să transfere atacantul momentului din Liga 1! Şi FCSB s-a interesat de el 6 Gigi Becali a rostit trei nume: Băluță, Cicâldău şi Macalou! “Am făcut ce am vrut eu…”
Citește și