Închide meniul
Foto

Soţul Anamariei Prodan nu s-a mai abţinut! Ce i-a transmis Laurenţiu Reghecampf lui Gigi Becali: “S-au întâmplat multe”

Gabriel Zamfirescu Publicat: 19 septembrie 2021, 11:03

Comentarii
Soţul Anamariei Prodan nu s-a mai abţinut! Ce i-a transmis Laurenţiu Reghecampf lui Gigi Becali: “S-au întâmplat multe”

Anamaria Prodan și Laurențiu Reghecampf / Instagram Anamaria Prodan

Laurenţiu Reghecampf s-a decis să vorbească despre relaţia pe care o are cu Gigi Becali. Chiar de ziua lui, soţul Anamariei Prodan a făcut dezvăluiri complete despre Gigi Becali. L-a criticat fără menajamente pe latifudiarul din Pipera. Subiectul principal, Alexandru Creţu.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Laurenţiu Reghecampf, mesaj pentru Gigi Becali

Laurenţiu Reghecampf a criticat maniera celor de la FCSB în privinţa lui Alexandru Creţu. După doar câteva meciuri, Gigi Becali l-a dat afară de la echipă pe fotbalist. Reghe spune că Alexandru Creţu e număr 6, în niciun caz fundaş central. Aşa îl va folosi şi la Craiova.

“L-am adus pe Creţu unde aveam nevoie. Jucător cu talie, cu experienţă, ne va ajuta. Postul lui de bază nu e fundaş central. FCSB are jucători cu mai mare valoare pe poziţia respectivă de fundaş central. Eu l-am adus pentru poziţia de număr 6 şi acolo o să-l folosesc. Acum e într-un program de recuperare. Va lipsi două săptămâni”, a spus Laurenţiu Reghecampf, conform playsport.ro.

Ce relaţie are Reghe cu Gigi Becali

Înainte să ajungă la Craiova, s-a speculat că Laurenţiu Reghecampf va reveni la FCSB. Nimic mai fals, spune antrenorul care a dezvăluit şi în ce relaţii se mai află cu Gigi Becali. Reghe a dezvăluit că nu s-a certat niciodată cu patrpnul vicecampioanei.

“Sunt în continuare prieten cu Gigi Becali, există respect. Nu am discutat niciodată acum cu Gigi Becali pentru o revenire la FCSB. S-au întâmplat multe între noi şi îmi dă dreptul să fiu prieten cu Gigi Becali. Am lucrat foarte mulţi ani, există respect, recunoştiinţă, nu am avut nimic cu el de împărţit. Nu am nimic de vorbit despre Gigi“, a mai spus Laurenţiu Reghecampf, conform sursei citate.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine sunt vinovaţii pentru situaţia în care a ajuns FCSB?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
10:11
Italienii i-au greșit naționalitatea lui Istvan Kovacs înainte de Borussia Dortmund – Inter. Gafa din presă
9:53
Microbuzul în care se aflau fanii lui PAOK nu era condus de un şofer profesionist! Suporterii au condus pe rând
9:42
“L-am sunat non-stop”. Cum i-a luat Rapid fața FCSB-ului pentru transferul lui Olimpiu Moruțan
9:14
Anunţul ministrului Sănătăţii despre starea fanilor lui PAOK răniţi în accidentul teribil din Timiş!
9:13
Novak Djokovic, calificare cu noroc în semifinalele Australian Open. Lorenzo Musetti s-a retras la 2-0 la seturi
8:56
Decizia lui PAOK în privinţa meciului cu Lyon, după tragedia din România! Apelul clubului către suporteri
1 “Şocant! Ce tragedie!” Reacţia presei din Grecia după accidentul şocant în care 7 fani PAOK au murit în România 2 Primul 11 al celor mai valoroşi fotbalişti din Liga 1. Liderul Craiova nu are niciun jucător. Cum arată Dream Teamul 3 VIDEOGestul făcut de Răzvan Lucescu şi PAOK după decesul fanilor greci în accidentul din România 4 Prima ipoteză în cazul accidentului din România, în care 7 fani ai lui PAOK au murit! Posibila cauză a tragediei 5 VIDEODramă în România: un microbuz cu fani ai lui PAOK, implicat într-un accident cu 7 morţi şi 3 răniţi 6 Ofertă de ultimă oră anunţată de Gigi Becali la FCSB: “Mai contează la mine încă 80.000 de euro?”
Citește și