Închide meniul

“Ultima oară am plâns aseară. Îmi e şi ruşine”. Drama teribilă a lui Cătălin Moroşanu. Cel mai mare regret al vedetei

Gabriel Zamfirescu Publicat: 10 noiembrie 2021, 11:49

Comentarii
Ultima oară am plâns aseară. Îmi e şi ruşine. Drama teribilă a lui Cătălin Moroşanu. Cel mai mare regret al vedetei

Instagram Cătălin Moroșanu

Cătălin Moroşanu s-a decis să facă dezvăluiri complete despre cel mai mare regret al vieţii sale. Fostul luptător a vorbit despre dramele care i-au marcat viaţa în cadrul unui podcast. A dat cărţile pe faţă în privinţa vieţii sale, dar a dezvăluit şi momente de sensibilitate prin care a trecut.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Drama teribilă a lui Cătălin Moroşanu

„Ultima oară, aseară, am plâns la un film! Doamne, Dumnezeule, îmi e și rușine. Singurul meu regret e că nu am stat mai mult lângă fata mea, să văd cum crește, să mă bucur de momentele importante din viața ei. Dumnezeu mi-a dat o fată”, a spus Cătălin Moroșanu în cadrul podcastului prezentat de Roxana Nemeș, conform wowbiz.ro.

Cătălin Moroşanu a avut o copilărie grea

Nu este singurul moment de cumpănă din viaţa lui Cătălin Moroşanu. Vedeta a vorbit recent şi despre perioada grea prin care a trecut în copilărie.

„Colegii îmi spuneau Portocală. Evident, faptul că veneam de la țară era de asemenea un subiect de glumă continuă. În școala generală, țin minte că m-a bătut o fată. Nu aveam încredere în puterile mele. Nici la școală nu puteam da randament din cauza asta. Îmi era rușine să răspund la ore chiar dacă știam ce întrebau.

Un coleg făcea rugby și toți îl apreciau pentru performanțe. Într-o zi am spus că e momentul să încerc și eu. După un an, eram un alt Cătălin. Aceiași care râdeau de mine, acum mă respectau și îmi aplaudam rezultatele din rugby. Faptul că îmi recăpătasem încrederea de sine m-a transformat. Am muncit mai mult la antrenamente, mă concentram altfel la școală și m-a ajutat să mă adaptez în societate. Am învățat că la rău nu e bine să răspunzi cu rău. Faptele tale vor vorbi de la sine despre tine. Apoi, am trecut la kickboxing când începusem facultatea de drept și, cumva, povestea o știe deja toată lumea”, a spus Cătălin Moroșanu, conform cancan.ro.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă

Ce va face FCSB la primul meci european al sezonului, cu Inter Club d'Escaldes?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
Reclamă
11:38
Presiune pe Cristi Chivu! Ce trebuie să facă noul antrenor al lui Inter Milano. Mesaj de la Mircea Lucescu
11:24
Antrenorul lui Inter d’Escaldes ştie că are şanse minime să o bată pe FCSB: “Cel mai dificil adversar”
11:04
Avertisment pentru Mircea Lucescu! Probleme pentru tricolorii din străinătate: Situaţie ingrată pentru Drăguşin
10:53
Universitatea Craiova speră la titlu în primul sezon după plecarea lui Mitriţă: “Calculele, simple şi logice”
10:30
Anunţul specialiştilor înaintea debutului european al FCSB! Disputa cu Inter d’Escaldes, pe Antena 1
10:11
Luis Enrique n-a vrut să audă de Mbappe înainte de meciul cu Real Madrid. Cum a prefaţat partida de la CMC
1 EXCLUSIVCum arată echipa de start a FCSB-ului la duelul cu Inter Club d’Escaldes, din Liga Campionilor! 2 Gigi Becali a tăiat bugetul academiei FCSB: “La revedere! N-am nevoie de 50 de lei de la părinţi” 3 Daniel Pancu i-a făcut praf pe tricolorii U21: “Să-i ferească Dumnezeu să-i mai prind la vreo echipă” 4 Suma uriaşă pe care a plătit-o Universitatea Craiova pentru Al-Hamlawi! Ce salariu va avea palestinianul 5 Transferul de la Universitatea Craiova care l-a dat pe spate pe Mihai Rotaru: “Unul dintre marile câştiguri” 6 Gigi Becali, mesaj direct pentru Adrian Mititelu! Ce spune despre transferurile lui Juan Bauza şi Blănuţă
Citește și