Bucurie nebună în vestiarul FCSB, după calificarea în grupele Conference League! Malcom Edjouma, dans fabulos

De Valentin Pîrcălabu
Publicat: 25.08.2022, 22:26

Basarab Panduru îl pune la zid pe Malcom Edjouma, după faultul din FC Voluntari - FCSB 1-2

Malcom Edjouma, în timpul unui meci pentru FCSB/ Hepta

Bucurie nebună în vestiarul FCSB, după calificarea în grupele Conference League. Malcom Edjouma a fost cel care a dat tonul petrecerii.

Malcom Edjouma a fost cel care a deschis drumul calificăriii spre grupele Conference League. Edjouma a deschis scorul în Norvegia, după numai 3 minute. Andrei Cordea şi Risto Radunovic au marcat golurile unei calificări nebune.

Bucurie nebună în vestiarul FCSB, după calificarea în grupele Conference League

Malcom Edjouma a făcut show în vestiarul celor de la FCSB. Mijlocaşul celor de la FCSB a dansat în vestiar, iar Dawa a fost cel care a pus filmuleţul pe reţelele de socializare.

FCSB i-a dat gol lui Viking în acelaşi minut ca pe Arena Naţională! Malcom Edjouma, lovitură perfectă de cap

FCSB i-a dat gol lui Viking în acelaşi minut ca pe Arena Naţională. Malcom Edjouma, lovitură perfectă de cap din centrarea lui Florinel Coman, cel care reuşise să marcheze în tur în acelaşi minut. FCSB a început perfect returul de la Viking. În minutul 3, Malcom Edjouma a deschis scorul prin Malcom Edjouma.

Florinel Coman a centrat perfect de pe partea stângă, iar Malcom Edjouma a reluat în plasă cu o lovitură perfectă de cap, iar FCSB a egalat scorul la general. Acesta a fost al şaselea meci jucat de Edjouma pentru FCSB în cupele europene şi al doilea gol marcat.

Până la final, Cordea şi Radunovic au mai marcat golurile care au dus-o pe FCSB în grupele Conference League.

Presa din Franţa a dezvăluit ce sumă de bani a pregătit Toulouse pentru transferul lui Malcom Edjouma de la FCSB

Presa din Franţa a dezvăluit ce sumă de bani a pregătit Toulouse pentru transferul lui Malcom Edjouma de la FCSB. De asemenea, francezii au scris şi depsre pretenţiile financiare ale lui Gigi Becali. Malcom Edjouma poate fi următorul transfer de milioane de euro al lui Gigi Becali. Toulouse vrea să aducă un mijlocaş, iar în cap de listă este jucătorul de la FCSB. Toulouse şi-a stabilit şi un buget pentru transferul unui mijlocaş.

Astfel, Toulouse ar avea disponibilă suma de 2.500.000 de euro pentru transferul unui mijlocaş, anunţă francezii. În aceste condiţii, şansele ca transferul lui Malcom Edjouma la Toulouse să se realizeze sunt infime, având în vedere cât cere Gigi Becali.

Patronul FCSB a dezvăluit, în exclusivitate pentru AS.ro, că vrea 5 milioane de euro. Atât este clauza de reziliere a mijlocaşului adus la începutul anului de la FC Botoşani pentru suma de 350.000 de euro.

„Să plătească clauza de 5 milioane de euro. Eu nu îl las, dar are clauză de 5 milioane de euro„, a spus Gigi Becali în exclusivitate pentru AS.ro.

8:26 „Să avem o seară magică acasă!” Reacţia lui Vinicius, după ce a fost „eroul” lui Real Madrid în duelul cu Bayern 8:02 30 de ani de la moartea lui Ayrton Senna. 1 mai, una dintre cele mai triste zile din istoria sportului mondial 0:06 Mihai Stoica nu s-a putut abţine şi i-a dat replica lui Tudorel Stoica: „Oameni pe care i-ai idolatrizat te desconsideră total!” 30
23:55
VIDEOCoventry – Ipswich 1-2, în AntenaPLAY. Oaspeţii au urcat pe loc de promovare directă în Premier League! Cum arată clasamentul
30
23:50
Mutarea de geniu făcută de Thomas Tuchel în Bayern – Real Madrid! Bavarezii au întors scorul după numai 12 minute
30
23:37
Bayern Munchen – Real Madrid 2-2. „Dublă” Vinicius şi răsturnări de scor! Meci de senzaţie pe Allianz Arena!
30
23:20
Basarab Panduru a făcut o criză de râs când a văzut clipul de prezentare cu Dan Petrescu: „Nu aş fi făcut niciodată aşa ceva”
30
23:00
„Foarte tare m-am simţit sabotat de Steaua!” Mircea Lucescu, dezvăluiri din culise despre marea lovitură primită în carieră
30
22:50
Vinicius Jr a deschis scorul în Bayern Munchen – Real Madrid după o fază splendidă! Assist de senzaţie al lui Toni Kroos!
30
22:23
Conducerea Rapidului a confirmat că vrea să îl aducă pe Mircea Lucescu în Giuleşti: „Ne dorim”! De ce depinde lovitura verii