Înainte să fie asistentă, Gianina Petrescu a făcut carieră în modeling. Ea a luat 11 titluri de miss în România și în Italia.
"Bineînțeles că mai sunt și glume. Probabil pe la spatele meu, că în fața mea sunt foarte serioși", a declarat aceasta pentru AS.ro.
Gianina nu a dus lipsă de aventuri pe stadion.
"Mi-a căzut bluza de trening în timp ce alergam spre un accident pe teren. Toți au aclamat în toate felurile", a spus Gianina Petrescu.
Românca o are model pe Eva Carneiro, doctorița de la Chelsea care s-a ales cu despăgubiri de milioane de euro după ce Mourinho a dat-o afară.
"Chiar am urmărit-o pe internet. Este un exemplu de femeie, pentru mine!", a precizat fostul model.
Și marii fotbaliști i-au atras atenția asistentei din Bascov.
"Nu știu dacă să-i îngrijesc, dar admir jucătorii internaționali ca Messi și Ronaldo"
- Gianina a luat 11 titluri de miss
- Este asistentă medicală la Bascov
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Liga Campionilor Asiei şi Liga Campionilor Asiei 2 sunt live în AntenaPLAY
- Cine a făcut ofertă de 50 de milioane de euro pentru Radu Drăguşin: “Ne-a sunat cineva…”
- Mirel Rădoi a ales pe cine bagă în poartă la FCSB. Ce se întâmplă cu Târnovanu
- Xavi “aruncă în aer” alegerile de la Barcelona! A minţit Joan Laporta? “Messi voia să revină! Era totul stabilit”
- “Te-a surprins alegerea lui Mirel Rădoi?” Ştefan Baiaram, reacţie sinceră după ce fostul său antrenor a semnat cu FCSB
- Becali a dat certă venirea lui Rădoi, un fost coleg cere prundeţă: “Până nu auzim de la el, eu unul nu cred”

































