Profimedia
Anglia – Brazilia 1-1 (4-2 d.l.d), în Finalissima 2023. Imaginile bucuriei cu jucătoarele naţionalei Angliei, în momentul în care au primit medaliile şi trofeul. Finalissima 2023 a fost exclusiv în AntenaPLAY.
Anglia şi Brazilia au oferit un show total pe Wembley şi exclusiv în AntenaPLAY. Gazdele au deschis scorul în prima repriză prin Toone. Când totul părea să se termine după 90 de minute, Brazilia a egalat în prelungirile meciului, iar câştigătoarea a fost decisă după executarea loviturilor de departajare.
Anglia – Brazilia 1-1 (4-2 d.l.d), în Finalissima 2023. Imaginile bucuriei cu jucătoarele naţionalei Angliei
Jucătoarele din naţionala Angliei au fost în culmea fericirii după ce au primit medaliile de aur, dar şi trofeul Finalissima 2023. Aceastea au declanşat fiesat chiar pe gazon, în faţa celor peste 87 de mii de fani.
Finalissima 2023: Anglia – Brazilia 1-1 (4-2 d.l.d). Dramatism total pe Wembley şi exclusiv în AntenaPLAY
Women’s Finalissima 2023, Anglia-Brazilia 1-0 (4-2 d.l.d). Anglia a câştigat dramatic Finalissima 2023, după executarea loviturilor de departajare. Meciul s-a disputat pe Wembley, a fost transmis LIVE exclusiv în AntenaPLAY.
Jucătoarele engleze au avut nervii mai tari şi au câştigat trofeul după executarea loviturilor de departajare. Culmea, Chloe Kelly este cea care a marcat golul decisiv, ca şi în finala de EURO cu Germania.
VIDEO cu toate penalty-urile executate în Finalissima 2023
- Imaginile bucuriei cu jucătoarele naţionalei Angliei
- Anglia – Brazilia 1-1 (4-2 d.l.d), în Finalissima 2023
- PAOK - OFI Creta, finala Cupei Greciei, se vede LIVE în AntenaPLAY (sâmbătă, 20:30)
- Al Ahli – Machida, finala Ligii Campionilor Asiei, e LIVE în AntenaPLAY (sâmbătă, 19:15)
- Radu Drăguşin pleacă în Germania. Şi-a dat acordul pentru un transfer de 20 de milioane de euro!
- Răzvan Lucescu, despre înfrângerea din Cupa Greciei: “Când pierd un meci, parcă mor”. Anunţ legat de viitorul său: “Sunt sincer”
- Imagini incredibile cu Jack Grealish! Beat şi adormit într-un bar din Manchester: “Alcoolul l-a doborât”
- Anunţul UEFA după ce s-a cerut retrogradarea clubului Inter
- Răzvan Lucescu a explicat de ce a spus: “Dacă nu câștig, sunt un om mort!” Şi tatăl lui a zis la fel: “Așa simțim”

































