UPDATE

Denis Alibec a marcat al doilea său gol pentru Atromitos. Atacantul român a ajuns la două reuşite în primele 3 meciuri

Antena Sport Publicat: 16 februarie 2022, 18:40 / Actualizat: 16 februarie 2022, 20:10

Denis Alibec a marcat din nou pentru Atromitos

Captură AS.ro

UPDATE 19:55. Fluier final! Atromitos – OFI Crete 2-2. Echipa lui Denis Alibec şi Dorin Rotariu a ratat victoria, după ce a condus cu 2-0 la pauză.

UPDATE 19:30. Denis Alibec a fost înlocuit în minutul 63, cu Viktor Klonaridis. OFI Crete a restabilit egalitatea după pauză, cu 2 goluri înscrise în minutele 59, respectiv 69.

Denis Alibec a marcat al doilea său gol pentru Atromitos. Atacantul român a marcat în minutul 36 al partidei cu OFI Crete. Atacantul român a profitat de o gafă incredibilă făcută de fundaşii adverşi şi a marcat cu un şut pe jos.

Video cu golul marcat de Denis Alibec

Denis Alibec a spart gheaţa pentru Atromitos în partida cu Lamia, când şi-a ajutat echipa să câştige cu 3-1.

Reclamă 4

Este important pentru noi că am câștigat meciul și că am obținut punctele. Faptul că am marcat eu contează mai puțin, e un obiectiv secundar„, a declarat Denis Alibec la finalul meciului, potrivit sport24.gr.

Câte medalii va cuceri David Popovici la Jocurile Olimpice 2024?

Jovan Markovic, reacţie tranşantă după ce a debutat la noua echipă: „Nu am să demonstrez nimănui nimic!”

21:19

Universitatea Cluj – FC Hermannstadt 3-1. Împrumutat de la FCU Craiova, Blănuţă a reuşit o „dublă”

21:14

Tadej Pogacar a câştigat pentru a treia oară Turul Franţei! Slovenul a reuşit să îşi adjudece şi ultima etapă a Turului

21:12

VIDEOMax Verstappen a răbufnit, după Marele Premiu al Ungariei: „Mă frustrează! Nu te poţi baza pe asta!”

21:00

Reacţia lui Victor Angelescu după ce galeria Rapidului i-a scandat minute în şir numele lui Săpunaru, lăsat pe bancă de Lennon!

20:51

Surpriză în finala de la Hamburg! Alexander Zverev a fost învins de un francez de 20 de ani, după un meci maraton

1 VIDEOLando Norris, pole-position în Marele Premiu al Ungariei! Cursa e duminică, de la ora 15:45, pe Antena 1 şi în AntenaPLAY 2 VIDEOKimi Antonelli a câştigat cursa de Formula 2 din Marele Premiu al Ungariei, LIVE în AntenaPLAY! Cursă nebună la Hungaroring 3 VIDEONikola Tsolov a câştigat cursa de Formula 3 din Marele Premiu al Ungariei! Final de cursă sub Safety Car la Hungaroring 4 FotoNeymar a devenit tată pentru a treia oară! Helena s-a născut la începutul acestei luni 5 Gigi Becali, reacţie virulentă după Unirea Slobozia – FCSB 2-2: „Au mintea întunecată!” 6 Rapid – CFR Cluj 2-2. Hasani, eroul giuleştenilor! Echipa lui Neil Lennon a obţinut un egal la ultima fază