atromitos

Dorin Rotariu, OUT de la Atromitos. 5 echipe în 5 sezoane
Fotbal extern • 25 iunie, 14:44

Dorin Rotariu a luat decizia finală după ce a refuzat FCSB: „Au fost oferte, dar asta am vrut!”
Fotbal extern • 4 iulie, 16:45
NEWS ALERT

Denis, pericol public! Alibec este de neoprit în Grecia. Pasă de gol încă din minutul 1 în meciul Atromitos – Asteras Tripolis
Fotbal extern • 19 februarie, 20:25

Denis Alibec a marcat al doilea său gol pentru Atromitos. Atacantul român a ajuns la două reuşite în primele 3 meciuri
Fotbal extern • 16 februarie, 18:40
UPDATE

Denis Alibec, reacție fabuloasă după ce a debutat cu gol în Grecia. „Am căutat-o pe internet pe Atromitos”. Cum vrea să se amuze de Răzvan Lucescu și Alex Mitriță
Fotbal extern • 11 februarie, 9:08

Denis Alibec, gol la debut pentru Atromitos! A avut nevoie doar de 19 minute pentru a marca
Fotbal extern • 10 februarie, 19:16

Constantin Budescu l-a chemat pe Denis Alibec la FC Voluntari. Ce răspuns a primit și ce spune despre oferta primită de prietenul său din Grecia. „Sunt bani mulți la mijloc!”
Fotbal intern • 27 ianuarie, 17:08

Denis Alibec şi-a găsit echipă! Ajuns pe „lista neagră” la CFR, atacantul va pleca în Grecia, unde va fi rivalul lui Răzvan Lucescu și Alexandru Mitriță
Fotbal • 27 ianuarie, 11:56

FC Voluntari nu se mai oprește! Îl vrea pe Denis Alibec lângă Gabi Tamaș și Constantin Budescu. Ilfovenii au concurență serioasă
Fotbal intern • 24 ianuarie, 21:40

Dorin Rotariu pleacă de la Ludogoreț! Și-a găsit deja echipă. Cu cine va semna mijlocașul care are o cotă de 700.000 de euro
Fotbal extern • 24 ianuarie, 19:56

Edi Iordănescu a refuzat oferta lui Atromitos, chiar dacă grecii anunţau că va semna miercuri contractul
Fotbal extern • 4 ianuarie, 8:25
EXCLUSIV

Edi Iordănescu şi-a găsit echipă. „Vine miercuri ca să semneze contractul!”. Şi-a luat gândul de la postul de selecţioner!
Fotbal • 3 ianuarie, 21:00
NEWS ALERT

VIDEO | Cristi Ganea tocmai a făcut meciul vieţii! A reuşit un gol fabulos în Aris – Atromitos 3-0. Execuţie încântătoare a românului
Fotbal • 28 februarie, 14:11