Ianis Hagi, integralist în Rangers – Aberdeen 2-2! Bayern, „demolată” în Cupa Germaniei. Înfrângeri șoc pentru Barcelona și Juventus. Real Madrid, lider după 0-0 cu Osasuna

Alexandru Ivan Publicat: 27 octombrie 2021, 20:45 / Actualizat: 28 octombrie 2021, 8:45

Ianis Hagi, integralist în Rangers – Aberdeen 2-2! Bayern, „demolată în Cupa Germaniei. Înfrângeri șoc pentru Barcelona și Juventus. Real Madrid, lider după 0-0 cu Osasuna

Ianis Hagi a ieșit accidentat în meciul lui Rangers

Profimediaimages

Update. 00:15: Real Madrid a trecut pe primul loc în La Liga, după 0-0 cu Osasuna.

Update. 23.55: Rangers – Aberdeen 2-2! Ianis Hagi a fost integralist la campioana Scoției, dar nu a reușit să-și ajute echipa să obțină victoria.

Update 23.15: Monchengladbach – Bayern Munchen 5-0! Este măcel total în Cupa Germaniei. Bavarezii primesc o mostră din propriul tratament

Update 22.30: A început și meciul dintre Real Madrid și Osasuna!

Update 22.30: Monchengladbach – Bayern 3-0! Campioana Germaniei este demolată în Cupa Germaniei. Chiar dacă Nagelsmann și-a trimis toate vedetele în teren, în frunte cu Robert Lewandowski, Bayern era condusă cu 3-0 în minutul 15.

Update 22.00: Final de meci! Rayo Vallecano – Barcelona 1-0! Catalanii au suferit încă o înfrângere în La Liga ,

Update 21.30! Final de meci! Sampdoria – Atalanta 1-3! Ilicic a mai înscris în final pentru oaspeți. La Sampdoria, Radu Drăgușin a jucat tot meciul.

Update 21.15: Final de meci! Juventus – Sassuolo 1-2! Lovitură de teatru la Torino! Oaspeții au dat lovitura în prelungiri. Lopez a înscris în minutul 90+4.

Update 21.00: Juventus – Sassuolo 1-1! Wenston Mckennie a înscris pentru fosta campioană a Italiei

Update 20.25: Rayo Vallecano – Barcelona 1-0! Încă un meci greu pentru echipa lui Ronald Koeman. Falcao a deschis scorul pentru Rayo

Update 20.10: Juventus – Sassuolo 0-1! Șoc la Torino! Frattesi a deschis scorul pentru oaspeți chiar înainte de pauză.

Update 19.51: Sampdoria – Atalanta 1-2! Duvan Zapata i-a adus pe oaspeți în avantaj

Update 19.47: Sampdoria – Atalanta 1-1! Askildsen și-a înscris în proprie poartă. Oaspeții au egalat

Update 19.40: Sampdoria – Atalanta 1-0! Caputo a deschis scorul pentru echipa lui Radu Drăgușin

Real Madrid – Osasuna 0-0

18:36 Programul României de la Campionatul European de handbal! Când va avea loc meciul de debut al „tricolorelor” 18:16 Rafael Nadal, veşti proaste înaintea debutului de la Madrid! Participarea la Roland Garros, sub semnul întrebării 18:10 LIVE VIDEOLamia – PAOK 1-0 este acum în AntenaPLAY. Lovitură de teatru! Echipa lui Răzvan Lucescu a primit gol în minutul 45+4 17:59 Bogdan Lobonţ, „revoluţie” în primul 11 la Rapid! Jucătorul titularizat în premieră în acest sezon, pentru duelul cu Gică Hagi 17:55 Farul – Rapid LIVE TEXT (19:00). Duel „de foc” la Ovidiu pentru un loc în cupele europene. Echipe de start 17:43 Preşedintele Formula 1™, replică acidă pentru Max Verstappen şi Fernando Alonso: „E vorba despre respectul faţă de fani” 17:33 „E ceva ciudat la acest copil!” Motivul pentru care Ianis Hagi va merge la EURO 2024, deşi e rezervă la Alaves 17:11 Bayer Leverkusen aduce întăriri de la Real Madrid! Jucătorul dorit insistent de Xabi Alonso 17:02 „România are nevoie de un jucător ca el!” Costel Gâlcă, mesaj ferm despre şansele lui Alexandru Mitriţă de a merge la EURO 2024 16:43 Cum i s-au mărit şansele lui Alexandru Mitriţă să fie convocat la EURO 2024, după accidentarea lui Olimpiu Moruţan Vezi toate știrile