Şahtior Karagandy – FCSB | Dinu Todoran a făcut două schimbări la pauză! :) Ondrasek, OUT după 45 de minute. Coman, trimis în teren să evite o ruşine istorică

Antena Sport Publicat: 29 iulie 2021, 17:18

Dinu Todoran a vorbit despre mandatul de la FCSB

Youtube FCSB

FCSB a făcut o primă repriză dezastruoasă la Erevan. A încasat un gol de cascadorii râsului de la Şahtior Karagandy şi tremură pentru calificare.

Dinu Todoran a făcut două schimbări la pauză

În contextul în care echipa era condusă la pauză, s-au luat decizii tactice înaintea startului celei de-a doua reprize. Astfel, Risto Radunovic şi Zdenek Ondrasek au fost scoşi de pe teren, iar în locul lor au intrat Florinel Coman şi Şerban. Pentru Ondrasek, acesta ar putea fi ultimul meci la FCSB, în contextul în care Becali a anunţat că îi va rezilia contractul.

Răspuns uluitor al lui Dinu Todoran, când a fost întrebat de schimbările la pauză

Dinu Todoran a oferit un răspuns uluitor când a fost întrebat de cele 3 schimbări pe care le-a făcut la pauză pe care le-a făcut în partida cu FC Botoşani.Antrenorul roș-albaștrilor a continuat tradiția din tabăra roș-albaștrilor și a făcut mai multe schimbări la pauză.

Astfel, a făcut numai puţin de 3 schimbări la pauză. Dinu Todoran a oferit un răspuns uluitor când a fost întrebat de cele 3 mutări, un lucru obişnuit la echipa lui Gigi Becali. Spre deosebire de Toni Petrea, Dinu Todoran a admis că Gigi Becali îi face schimbările.

Ştiţi foarte bine cum se procedează la noi, nu are rost să mai puneţi această întrebare„, a fost răspunsul incredibil dat de Dinu Todoran.

Andrei Vlad a stârnit mânia lui Gigi Becali, după o nouă gafă

Andrei Vlad a stârnit mânia lui Gigi Becali. Portarul vicecampioanei României a făcut o gafă de proporţii în startul meciului Şahtior Karagandy – FCSB, din a doua manşă a turului 2 preliminar din UEFA Conference League.

Goalkeeper-ul de 22 de ani a avut o intervenţie ratată la şutul lui Stefan Bukorac. A respins în faţă execuţia de la distanţă a mijlocaşului advers. Andrei Vlad le-a făcut astfel un „cadou” jucătorilor din Kazahstan. Mingea care l-a lovit în piept pe portarul lui FCSB a ajuns la Mikhail Gabyshev, care a înscris cu uşurinţă

0:39 Gigi Becali l-a comparat pe Florinel Coman cu Diego Maradona: „Asta a făcut la FCSB!”. Propunere în direct de 500.000 de euro 0:21 Decizia luată de Gigi Becali, după gafa colosală a lui Ştefan Târnovanu din Sepsi – FCSB 2-2: „Înseamnă că nu vede bine!” 0:07 „Mi-am bătut joc!” Ştefan Târnovanu şi-a asumat toată răspunderea după Sepsi – FCSB 2-2. Răspuns la ameninţările lui Gigi Becali 0:05 Cât de gravă e accidentarea lui Florinel Coman, din Sepsi – FCSB! Anunţ înaintea confruntării cu Gică Hagi: „Să rupem blestemul!” 24
23:40
Cum poate deveni FCSB campioană, după remiza cu Sepsi! Roş-albaştrii, la un pas de titlu
24
22:40
Sepsi – FCSB 2-2. Coman s-a „rupt”, Târnovanu a gafat. Sărbătoarea de titlu a roş-albaştrilor se amână, după un meci de coşmar!
24
22:40
Fabrizio Romano a anunţat că Xavi va rămâne la Barcelona! Cine l-a făcut pe antrenorul catalanilor să se răzgândească
24
22:35
VIDEOImagini COLOSALE din vestiarul Unirii Slobozia, după promovarea în Liga 1! S-a sărbătorit pe „modelul” Inter
24
22:30
VIDEOAEK – Panathinaikos 3-0 şi Aris – Olympiacos 1-1 au fost în AntenaPLAY! Pas uriaş spre titlu pentru AEK. Probleme pentru Lucescu
24
22:26
Florinel Coman s-a accidentat în Sepsi – FCSB! Lovitură pentru „Mbappe”, înainte de EURO 2024