Închide meniul

“Am pornirea să-l fac zob pe cel care mă trădează”. Anamaria Prodan, mesaj dur pentru Gigi Becali. “Să te ferească Dumnezeu să intri în gura mea!”

Publicat: 10 octombrie 2021, 11:26

Comentarii
Am pornirea să-l fac zob pe cel care mă trădează. Anamaria Prodan, mesaj dur pentru Gigi Becali. Să te ferească Dumnezeu să intri în gura mea!

Instagram Anamaria Prodan

Soția lui Laurențiu Reghecampf își caută dreptatea la Tribunal. Cere să i se dea comisionul de 350.000 de euro care i-ar fi revenit dacă ar fi intermediat mutarea anului. Pe 26 octombrie este fixat primul termen al procesului.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Anamaria Prodan, avertisment pentru Gigi Becali

Impresarul a avut o nouă replică acidă la adresa patronului de la FCSB. Anamaria Prodan consideră că a fost trădată, dar l-a anunțat pe Becali că este dispusă să îl ierte.

De unde supărarea mea față de Becali, de Gigi… Eu cred în prietenie foarte mult și-n momentul în care mă trădează omul pentru care am făcut absolut orice, atunci am pornirea aia pe moment să-l fac zob, dar o fac din gură… să te ferească Dumnezeu să intri în gura mea, cum e vorba aia…

Olteanca te distruge, dar sunt mândră de mine că am învățat să iert. Dacă nu ierți, te macină pe interior și nu poți să fi fericit. Dar cred atât de mult în Dumnezeu și spun că orice șut în fund e un pas înainte și dacă așa fost să fie înseamnă că s-a închis ușa asta și se deschid alte trei”, a avertizat Anamaria Prodan la Fiță cu Adiță.

Anamaria Prodan l-a atacat în termeni duri pe patronul lui FCSB

Anamaria Prodan a avut, la începutul acestui an, o reacţie furibundă la adresa lui Gigi Becali după ce patronul de la FCSB a anunţat că toţi jucătorii lui vor rupe contractele de impresariere cu soţia lui Reghe.

Reclamă
Reclamă

Să bage mâna în buzunar şi să plătească în momentul în care jucătorii rup contractele cu mine! Să plătească, dacă e atât de blindat cu banii! Se roagă de mine să spun la televizor cât de bogat e el. Îi place. “ce i-ai zis, i-ai omorât pe toţi”. E penibil. Eu m-am distrat cu Gigi Becali 5 ani, eu şi prietenii cu care am fost la palat ne distram pe seama lui, ne-am jucat cu mintea lui. Eu m-am jucat cu creierul lui Gigi Becali.

Cine este Becali? Un liliputan de 1.30 metri căruia noi, societatea, i-am permis tot circul ăsta. Am râs şi am făcut haz de circul ăsta până când omul a crezut că este cineva. Ce exemplu să dea omul ăsta? Comisiile de disciplină nu se autosesizează. Mă face în toate felurile. Are probleme foarte mari. Omul se vede că a trăit cu oile, pe câmp. Poate să se îmbrace în cele mai scumpe haine, că face brânza în haine scumpe şi se şterge pe piept. Am tăcut, am încercat, am tăcut de dragul jucătorilor.

El ştie ce e ăla un contract, el îşi bagă pixul în ochi când scrie. Voi aţi văzut vreodată cum scrie Gigi Becali, săracul, e agramat. Nu ştie cum se ţine pixul în mână, nu mai zic de stilou, îi rupe peniţa, e armă albă în mâna lui. Omul când scrie, nu are liniuţe, nu are punctuaţie, toate cuvintele sunt legate. Trebuie să faci eforturi uriaşe ca să citeşti un mesaj pe care îl dă. Becali când mă vede pe mine se pune pe canapeluţa de la palat şi stă şi mă admiră 40 de minute până îi zic eu “patroane, trezeşte-te!“, a spus atunci Anamaria Prodan, în exclusivitate pentru AS.ro.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine va câştiga titlul la piloţi în Formula 1, în 2026?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
0:33
Celta Vigo – PAOK 1-0. Răzvan Lucescu, eliminat de echipa lui Ionuț Radu din Europa League. Toate rezultatele serii
23:58 26 feb.
Cum l-a caracterizat Gigi Becali pe Denis Alibec, după ce fostul lui jucător l-a ironizat!
23:21 26 feb.
Ferencvaros – Ludogorets 2-0, meci istoric! Nu s-a mai întâmplat niciodată asta într-o campanie europeană
22:41 26 feb.
Fiorentina, la un pas de umilinţă în play-off-ul Conference League! Rezultat ruşinos în timpul regulamentar
22:38 26 feb.
Ilie Stan a plecat din România! Tehnicianul, salariu important la noua sa echipă
22:21 26 feb.
Gabi Matei, aşteptat la antrenamente, în ciuda scandalului pariurilor: “Sunt curios dacă o să vină”
1 EXCLUSIVGică Craioveanu, cuvinte mari despre transferul uriaş pentru fotbalul românesc 2 FotoImplicată într-o afacere de 800 de milioane de euro! Ea este cea mai bogată fată de fotbalist din România 3 Ajuns rezervă la FCSB, transfer de 5 milioane de euro. Negocieri cu o echipă de top 4 Gigi Becali, replică la Denis Alibec: “A luat 450.000 de euro și a jucat nici 20 de minute” 5 UPDATEAdus în cătuşe la Parchet, Gabi Matei va fi cercetat sub control judiciar 6 Gata, Inter i-a decis soarta lui Cristi Chivu după eşecul din Liga Campionilor! Ce se întâmplă din vară
Citește și