Narcis Răducan, invitatul lui Cătălin Oprişan la AS.ro LIVE
În vârstă de 47 de ani, Narcis Răducan şi-a început cariera în 1992, la Unirea Focşnani. De-a lungul carierei a trecut pe la echipe precum Steaua București, FCM Bacău, FC Național București, Rapid București, FC Ceahlăul Piatra Neamț, dar și AEL Limassol şi AEK Larnaca.
- AS.ro LIVE, emisiunea moderată de Cătălin Oprişan, va începe la ora 09:30, pe pagina www.as.ro/live, dar și pe Facebook/AntenaSport și Youtube/Antenasport. Edițiile integrale pot fi urmărite pe antenaplay.ro.
Narcis Răducan ştie cine poate fi selecţionerul României după plecarea lui Mirel Rădoi
Fostul director sportiv al FCSB anunţă că Răzvan Burleanu va alege dintre Edi Iordănescu, fostul antrenorul de la FCSB, şi Adrian Mutu, ex-tehnicianul de la FC U Craiova 1948.
”Nu știu și nu mă descurc cu ce se întâmplă prin culisele Federației și ale fotbalului, dar cred într-un pronostic de 50%-50% șanse între Edi și Mutu. Eu mă aștept ca unul dintre ei să semneze, din ce am văzut și cum s-a pus problema.
Din cronologia cu ceilalți pretendenți, cred că toate drumurile duc către Mutu, cu o oprire la Edi. Discuțiile cu Edi vor fi înainte și dacă se vor înțelege, atunci Edi va fi selecționer. Dacă nu, va semna Mutu. Poate sunt și alte nume noi, dar eu așa am simțit”, a declarat Narcis Răducan pentru Digi Sport.
- Tragerea la sorți a grupelor Nations League 2022-2023 e LIVE pe www.as.ro, joi, de la ora 19:00
- Narcis Răducan, invitatul lui Cătălin Oprişan la AS.ro LIVE
- Qatar - Elveţia e în direct sâmbătă, de la 22:00, pe Antena 1 şi în AntenaPLAY
- Brazilia - Maroc e în direct duminică, de la 01:00, pe Antena 1 şi în AntenaPLAY
- Un fotbalist a primit interzis în România! Motivul sancțiunii uluitoare dictate de Comisia de Disciplină
- Zeljko Kopic a revenit în România şi a oferit prima reacţie după despărţirea de Dinamo
- Atacantul transferat cu scandal de Dinamo, pariul pentru noul sezon: “Cred foarte mult în el”
- Dorinel Munteanu şi-a găsit echipă şi semnează, după retrogradarea cu Hermannstadt: “Discuţii finale”
- Dorit de CFR Cluj, Edi Iordănescu anunță că și-a decis viitorul: “E momentul să clarific”
































