FCSB, malaxor de jucători! Gigi Becali își umilește constant fotbaliștii! Dezvăluirile fostului atacant al roș-albaștrilor: “Trebuie să fii puternic, mental!”

Antena Sport Publicat: 2 august 2021, 8:30

Comentarii
FCSB, malaxor de jucători! Gigi Becali își umilește constant fotbaliștii! Dezvăluirile fostului atacant al roș-albaștrilor: Trebuie să fii puternic, mental!

Hepta

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google

FCSB, malaxor de jucători. “Dacă nu ești puternic, mental, nu reziști“, a spus Ioan Hora. Atacantul a trecut pe la FCSB și a văzut ce înseamnă să lucrezi cu Gigi Becali. La meciul cu UTA, patronul roș-albaștrilor a schimbat trei jucători în minutul 34.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Trecut și el prin așa ceva, Hora a dezvăluit că nu e deloc ușor și te simți umilit. Atacantul le transmite actualilor jucători de la FCSB că trebuie să fie puternici, din punct de vedere mental.

Știți și voi, știe toată lumea ce se întâmplă acolo. Câteodată te simți umilit, dar până la urmă trebuie să fii puternic psihic, mental și să mergi mai departe“, a spus Ioan Hora la finalul jocului.

FCSB, malaxor de jucători

Actualul antrenor de la FCSB, Dinu Todoran, s-a declarat extrem de iritat când a fost întrebat de schimbări. Todoran a admis că schimbările sunt făcute de Becali. Acesta susține că jucătorii n-ar trebui sa se simtă umiliți.

Aţi mai pus întrebarea asta, nu aţi obosit să mă întrebaţi? Nu e nicio umilinţă, orice jucător joacă o repriză, un meci. Era rezultat de 1-0, erau supăraţi, de asta aveau capetele plecate. Am jucători cu caracter puternic“, a venit explicația lui Dinu Todoran.

Reclamă
Reclamă

Gigi Becali face schimbările la FCSB

Patronul FCSB a recunoscut și el că face schimbările. Becali susține că pentru el este totul o distracție.

Eu mă distrez. Cine nu joacă bine, îl schimb… încerc să refac ceea ce s-a stricat. Bine mă, fac eu schimbările, care e problema dumneavoastră? Aşa fac eu că aşa se face, ca să nu intri în faliment“, susține Becali, conform Digi Sport.

  • AS.ro LIVE, emisiunea moderată de Cătălin Oprişan, este LIVE de luni până vineri, de la ora 10:30, pe pagina www.as.ro/live, dar și pe Facebook/AntenaSport și Youtube/Antenasport. Edițiile integrale pot fi urmărite pe antenaplay.ro.
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine va câştiga Final 4?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
21:19

VideoJurnal Antena Sport | Zi de mare sărbătoare

21:17

VideoJurnal Antena Sport | Cel mai rău din Chișinău

21:15

VideoJurnal Antena Sport | E all-in la Mondial

21:12

VideoJurnal Antena Sport | CSM e la o palmă de trofeu

21:10

VideoJurnal Antena Sport | Lovitură de teatru cu Kopic

20:57

Cornel Dinu a propus un singur antrenor la Dinamo, după plecarea lui Zeljko Kopic. Șefii „câinilor”, făcuți praf

1 UPDATEAjunge Marius Şumudică la CFR Cluj? Anunţul clar făcut de Neluţu Varga 2 Anunț uriaș făcut de catalani! Barcelona a decis deja noul antrenor, când va pleca Hansi Flick 3 UPDATETransfer la Universitatea Craiova. Mihai Rotaru i-a “suflat” un jucător lui Gigi Becali. L-a luat liber de contract 4 “A semnat!”. Gigi Becali, anunțul momentului la FCSB 5 Florentin Petre și-a decis viitorul după despărțirea lui Zeljko Kopic de Dinamo 6 Sepsi negociază pentru primul transfer al verii! Nou-promovata vrea un fost jucător de la Universitatea Craiova
Citește și