Florin Talpan a fost asemănat cu Gigi Becali, după declaraţiile oferite în ultima perioadă. Florin Gardoş consideră că juristul celor de la CSA Steaua apare tot mai des pe la emisiune de televiziune, şi acordă numeroase interviuri, aşa cum obişnuieşte să facă şi patronul de la FCSB.
Florin Talpan este în război cu Daniel Opriţa, după eşecul drastic suferit de CSA Steaua cu Dinamo. Juristul „militarilor” şi antrenorul echipei roş-albastre îşi cer unul altuia demisia.
Florin Talpan, asemănat cu Gigi Becali după declaraţiile din ultima perioadă
Florin Gardoş susţine că Florin Talpan devine un „Gigi Becali al CSA Steaua”, prin prisma faptului că oferă declaraţii acide despre antrenori.
De asemenea, fostul fundaş consideră că juristul celor de la CSA Steaua nu ar trebui să-l mai conteste pe patronul de la FCSB, deoarece nu are la fel de multe intervenţii televizate ca ale acestuia.
„El blamează FCSB, patronul de acolo, dar dacă stăm să urmărim activitatea din ultima perioadă, e mai mereu pe la televiziuni, a început să vorbească despre antrenori, devine un fel de Gigi Becali al echipei CSA Steaua”, a declarat Florin Gardoş, conform fanatik.ro.
Florin Talpan a descoperit cine sunt cei care i-au dat Steaua lui Gigi Becali
Florin Talpan a descoperit cine sunt cei care i-au dat Steaua lui Gigi Becali. Juristul CSA Steaua a anunţat că va scrie o carte şi va dezvălui numele acestora.
Florin Talpan a susţinut că şi Gigi Becali e vinovat în cazul privatizării Stelei.
„Unii aşa-zişi ofiţeri din armata asta trebuie să răspundă, că au împărţit suporterii. Eu, dacă aş putea, aş lua măsuri împotriva oamenilor care se fac vinovaţi.
(n.r. – Oamenii vinovaţi sunt tot din MApN) E şi Becali vinovat, toţi sunt vinovaţi. Unele persoane care au greşit sunt în funcţii. Cum să mă subordonez acestor oameni? Niciodată nu mă voi subordona oamenilor incompetenţi, iar dacă vor veni să se dea cocoşi la mine nu au şanse, că-i fac praf.
Vreau să fiu respectat pentru ce am făcut. Dacă au greşit, să-şi vadă de treaba lor. Să mă apreciaţi, că v-a trecut glonţul pe deasupra capului şi voi, prin inconştienţa voastră, aţi făcut rău suporterilor.
Abia aştept să am timp să scriu o carte, ca să aduc în atenţia presei şi ca adevăraţii vinovaţi să fie arătaţi cu degetul. Să zică lumea că ‘Uite, băi, când ai fost la Steaua ţi-ai bătut joc de clubul ăsta’”, a declarat Florin Talpan pentru sptfm.ro.
- Florin Talpan, asemănat cu Gigi Becali
- Ce a declarat Florin Gardoş
- Cele mai tari momente de la Campionatul Mondial sunt în AntenaPLAY
- Manchester City - Inter se joacă sâmbătă, 1 august, de la ora 14:30, LIVE în AntenaPLAY
- Nuno Campos a făcut anunțul în privința lui George Pușcaș: „Situația este cea care este”
- CFR Cluj, transferuri pe bandă rulantă! Fostul atacant din Gruia, aşteptat de Neluţu Varga să dea o mână de ajutor
- Transfer în plină criză financiară la CFR Cluj! Jucătorul cu peste 200 meciuri în Liga 1 vine în Gruia
- Lumea a treia: analiștii au precizat ce loc ocupă Liga 1 în topul celor mai puternice campionate ale lumii
- Juan Bauza e hotărât să revină în Liga 1! Echipa cu care vrea să semneze: „Să sperăm”
































