Situația de la Dinamo devine tot mai intensă după ce Adrian Mutu, fost atacant și președinte al clubului din Ștefan cel Mare, a făcut o declarație surprinzătoare. Se pare că fostul patron, Cristi Borcea, ar plănui să revină la Dinamo alături de alți parteneri.
ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ
Nicolae Badea, unul dintre foștii colaboratori ai lui Borcea în Ștefan cel Mare aruncă bomba în cazul revenirii spectaculoase.
Revenirea momentului la Dinamo anunțată de Nicolae Badea. Cristi Borcea ar vrea să se implice din nou în Ștefan cel Mare
Reclamă
Recomandări
Citește și:
- 6 transferuri pentru Rapid! Victor Angelescu a dezvăluit tot
- Sorin Cârțu le-a pus gând rău rivalelor din Liga 1 după ce s-a tras țintarul: „Anul ăsta suntem mai puternici”
- Fostul jucător de la FCSB şi Dinamo, mutare surprinzătoare! Cu ce echipă a semnat
- Ofertă de 500.000 de euro pentru jucătorul FCSB-ului. Ar putea fi coleg cu un alt român
- Misiune infernală pentru Nuno Campos în startul primului sezon la Dinamo! “Câinii”, program plin de derby-uri!

































