Reclamă
Video
Fotbal • 31 martie, 17:06
Infernul de la Suceava. Mai mulți sportivi, blocati în primul oraș din România aflat în carantină totală
Zeljko Kopic şi Andrei Nicolescu, după ce croatul a semnat noul contract cu Dinamo