Lucian Sănmărtean a dezvăluit de ce a refuzat de 4 ori să lucreze cu Gică Hagi: „Nu o să mai păstrăm chestia aceasta de respect”
Liga 1 • 9:51

Jucătorul dorit de Gigi Becali de la Farul, reacţie clară despre un transfer la FCSB: „Ar fi bine pentru mine!”
Liga 1 • 23 aprilie, 19:10

„CFR Cluj să se gândească bine la meciul acesta!” Gică Hagi, euforic după ce Farul i-a umilit pe clujeni! Jucătorul remarcat
Liga 1 • 20 aprilie, 8:38

Mihai Stoica, semne de întrebare despre revenirea lui Dan Petrescu la CFR Cluj: „Dacă era hotărât, venea de acum!”
Liga 1 • 20 aprilie, 8:17

„E incredibil” Ce a remarcat Mihai Stoica la Gică Hagi după Farul – CFR Cluj 5-1
Liga 1 • 19 aprilie, 23:47

Mario Camora, devastat după Farul – CFR Cluj 5-1! Mesaj dur către colegi: „Să le fie ruşine tuturor, să nu ieşim din casă”
Liga 1 • 19 aprilie, 23:23

Gică Hagi a dezvăluit de ce a renunţat la Constantin Budescu: „Ştie că e un hotel frumos la Mamaia!”. Anunţ după Farul – CFR 5-1
Liga 1 • 19 aprilie, 23:07

Răspunsul lui Louis Munteanu atunci când a fost întrebat de interesul FCSB-ului şi al Rapidului! Ce a spus vedeta lui Gică Hagi
Liga 1 • 19 aprilie, 22:59

Ionuţ Cojocaru, noul star al lui Gică Hagi. „Dublă” şi assist în Farul – CFR Cluj 5-1: „Un meci formidabil! Asta trebuie să fac”
Liga 1 • 19 aprilie, 22:46

Farul a ajuns pe locul 2 în Liga 1, CFR Cluj a căzut pe 4 după umilinţa de la Ovidiu! Cum arată acum clasamentul în play-off
Liga 1 • 19 aprilie, 22:33

Farul Constanța – CFR Cluj 5-1. Umilinţă pentru ardeleni! Louis Munteanu, Cojocaru şi Grameni s-au întrecut în goluri fabuloase!
Liga 1 • 19 aprilie, 22:15

Dorit de FCSB şi Rapid, Louis Munteanu a deschis scorul în meciul Farul – CFR Cluj! Execuţie superbă a atacantului lui Gică Hagi
Liga 1 • 19 aprilie, 21:06

Gică Hagi l-a propus pe Gică Popescu la Universitatea Craiova: „Luați-l pe el, e al vostru!”. Anunț ferm despre venirea în Bănie
Liga 1 • 13 aprilie, 8:47

„Mihai Popescu şi Louis Munteanu la FCSB?” Gică Hagi s-a descătuşat când a fost întrebat despre jucătorii doriţi de Gigi Becali
Liga 1 • 12 aprilie, 23:07

FCSB, ajutată din nou de Gică Hagi în lupta la titlu! Cum poate deveni campioană matematic, etapa viitoare, împotriva Rapidului
Liga 1 • 12 aprilie, 22:37

Universitatea Craiova – Farul 1-2! Cojocaru i-a adus 3 puncte lui Gică Hagi! Campioana, în lupta pentru cupele europene
Liga 1 • 12 aprilie, 22:30

Cine e Ionuț Cojocaru, noul star de la echipa lui Gică Hagi! A marcat de 2 ori într-o repriză în meciul cu Universitatea Craiova
Liga 1 • 12 aprilie, 21:41

Rapid intră în competiţie cu FCSB pentru semnătura lui Louis Munteanu! Anunţ oficial: „Am luat legătura cu Fiorentina”
Liga 1 • 9 aprilie, 18:27

„Am fost 0! Inexplicabil!” Gică Hagi, un car de nervi după Sepsi – Farul 1-1. L-a atacat și pe Louis Munteanu: „Să fie dezamăgit”
Liga 1 • 5 aprilie, 23:10

„Cu asemenea arbitraje… nicio șansă!” Marius Ștefănescu, atac direct la adresa arbitrilor după Sepsi – Farul 1-1
Liga 1 • 5 aprilie, 22:57

„E imposibil! Nu ai cum!” Andres Dumitrescu a făcut praf arbitrajul după ce Sepsi a avut 2 goluri anulate în meciul cu Farul
Liga 1 • 5 aprilie, 22:49

Sepsi – Farul 1-1. Două goluri anulate pentru gazde și ratări uriașe semnate de Louis Munteanu! Pas greșit pentru echipa lui Hagi
Liga 1 • 5 aprilie, 21:44

Laszlo Dioszegi, reacţie nervoasă după ce Sepsi a avut un gol anulat cu Farul
Liga 1 • 5 aprilie, 21:37
Foto

Constantin Budescu, OUT din lotul celor de la Farul! Decizie radicală luată de Gică Hagi
Liga 1 • 4 aprilie, 21:09

Lovitură uriașă dată de Gică Hagi la Farul! A încasat aproape 6.000.000 de euro! Gigi Becali doar visează la această sumă
Liga 1 • 4 aprilie, 18:05

„Chiar dacă nu am spus-o, mă gândeam la titlu!” Gică Hagi, mesaj categoric înaintea duelului cu Sepsi
Liga 1 • 4 aprilie, 17:26

Lovitură neaşteptată pentru Gică Hagi! Titularul dorit de Gigi Becali la FCSB a refuzat prelungirea contractului cu Farul
Liga 1 • 2 aprilie, 18:07

Tatăl lui Eduard Radaslavescu a reacționat, după ce fiul său a fost schimbat de Gigi Becali: „Doar asta pot să spun!”
Liga 1 • 1 aprilie, 15:01

Gigi Becali a luat decizia finală în privința lui Eduard Radaslavescu: „Nu dau milioane de euro să fac caritate!”
Liga 1 • 1 aprilie, 11:43

Gigi Becali nu are nicio emoție înaintea derby-ului cu Universitatea Craiova: „Nu mi-e frică de Rotaru, îl bat cu 6-0!”
Liga 1 • 1 aprilie, 11:24

Octavian Popescu, distrus de Basarab Panduru după ce a ajuns rezervă la FCSB: „Să-și pună multe întrebări!”
Liga 1 • 1 aprilie, 11:01

Unde a fost surprins Vlad Chiricheș, imediat după Farul – FCSB! Fundașul roș-albaștrilor a luat pe toată lumea prin surprindere
Liga 1 • 1 aprilie, 10:31

Cea mai dură reacție, după schimbarea lui Eduard Radaslavescu: „Poate să-și ia adio de la fotbal!”
Liga 1 • 1 aprilie, 9:44

Gică Hagi, laude la scenă deschisă pentru un jucător de la FCSB: „Nu a fost bun, ci excepțional! Fantastic!”
Liga 1 • 1 aprilie, 9:02

“Dacă aș fi în locul lui, mi-aș pune treningul de antrenor!” Marius Șumudică, mesaj savuros despre Gigi Becali
Liga 1 • 1 aprilie, 8:16

Gigi Becali l-a distrus pe Eduard Radaslavescu, după Farul – FCSB 0-1: „De asta l-am schimbat!” Contre cu Ilie Dumitrescu
Liga 1 • 1 aprilie, 0:02

Gigi Becali, verdict despre Florinel Coman după victoria cu Farul. L-a comparat cu Mitriță și a surprins pe toată lumea

Gică Hagi a răbufnit după ce Farul a pierdut cu FCSB: „Meritam să câştigăm!” Mesaj tranşant despre Ianis Hagi
Liga 1 • 31 martie, 23:39

Vlad Chiricheș, mesaj sincer după ce Radaslavescu a fost schimbat în minutul 28 din Farul – FCSB: „Frustrant! Nu e un lucru bun!”
Liga 1 • 31 martie, 23:22

Adrian Şut a atacat arbitrajul, după Farul – FCSB 0-1: „Pe nedrept!” Ce a spus despre derby-ul cu Universitatea Craiova
Liga 1 • 31 martie, 23:16

Cui i-a dedicat Ștefan Târnovanu victoria din meciul cu Farul! Eroul FCSB-ului a fost sincer: „Nu i-am luat cadou!”
Liga 1 • 31 martie, 23:07

Octavian Popescu i-a „stricat” golul lui Florinel Coman cu o simulare! Fază controversată în Farul – FCSB
Liga 1 • 31 martie, 22:44

Lovitură pentru FCSB! Un titular s-a accidentat în partida cu Farul şi a fost aproape de un autogul uluitor
Liga 1 • 31 martie, 22:32

Ilie Dumitrescu a răbufnit după ce Radaslavescu a fost schimbat în minutul 28: „E doar așa, să îl pună într-o lumină proastă”
Liga 1 • 31 martie, 22:26

Gigi Becali nu l-a vizat doar pe Eduard Radaslavescu! Jucătorul schimbat la pauză, în derby-ul Farul – FCSB
Liga 1 • 31 martie, 22:11

Eduard Radaslavescu a înjurat un fan, iar Gigi Becali l-a schimbat după 28 de minute. Colegii l-au consolat în drum spre vestiare
Liga 1 • 31 martie, 21:41