grupe cupa româniei

Cupa României | Rapid, Farul şi Universitatea Craiova, OUT din Cupa României! CFR Cluj şi U Cluj, calificate în sferturi! Toate rezultatele zilei, AICI
Cupa României • 7 decembrie, 21:50

LIVE BLOG Cupa României | Dumbrăviţa – CFR Cluj 0-5! Hat-trick ireal reuşit de Daniel Bîrligea! Campioana României a făcut spectacol! Toate rezultatele, AICI
Cupa României • 10 noiembrie, 19:30

UTA – FCSB 2-2. Final halucinant! Gazdele au egalat în minutul 90+5! Echipa lui Nicolae Dică a încheiat meciul în 8 oameni
Cupa României • 19 octombrie, 22:45

Andrei Vlad a așteptat 7 luni ca să primească gol după numai 7 minute! Portarul FCSB-ului, învins în debutul meciului cu UTA
Cupa României • 19 octombrie, 21:56

Dinamo – FC U Craiova 1948 0-0, în meciul zilei din Cupa României. Rapid, spectacol cu Dumbrăviţa. Farul, remiză surprinzătoare cu CSM Alexandria
Cupa României • 18 octombrie, 23:00

S-a stabilit programul meciurilor din grupele Cupei României! Rapid – Farul, Oțelul – FCSB, U Cluj – CFR Cluj și Dinamo – FC U Craiova 1948, cele mai tari dueluri
Cupa României • 30 septembrie, 13:49

Marius Niculae, pus pe glume după ce Dinamo a ajuns în grupele din Cupa României: „Ne pregătim de mult de Champions League!”
Cupa României • 30 septembrie, 13:25