Final dramatic în Atalanta – Juventus 1-1. Valentin Mihăilă, rezervă neutilizată. Luuk de Jong, gol în minutul 90+6 în Espanyol – Barcelona 2-2. Toate rezultatele zilei sunt AICI

Alexandru Ivan Publicat: 13 februarie 2022, 23:40

Valentin Mihăilă riscă să nu fie transferat definitiv de Atalanta

Update 23.55: Espanyol – Barcelona 2-2! Luuk de Jong a înscris în al șaselea minut de prelungire, cu o lovitură de cap. Derby-ul s-a terminat la egalitate, scor 2-2.

Update 23.40: Atalanta – Juventus 1-1! Danilo a egalat pentru bianconeri în minutul 90+2, după un corner bătut de Dybala.

Update 23.25: Espanyol – Barcelona 2-1! Raul de Tomas a înscris după o eroare comisă de Raul de Tomas.

Update 23.20: Atalanta – Juventus 1-0! Ruslan Malinovsky a deschis scorul pentru echipa lui Gasperini în minutul 76, cu o execuție fabuloasă.

Update 22.40: Espanyol – Barcelona 1-2! Gazdele au egalat în minutul 40, prin Sergi Darder.

Update 22.00: Espanyol – Barcelona 0-1! Pedri a deschis scorul pentru echipa lui Xavi, în minutul 2.

Update 21.10: Avem echipele de start la Atalanta – Juventus! Valentin Mihăilă este rezervă la echipa din Bergamo.

Update 21.00: Sassuolo – AS Roma 2-2! După ce Sassuolo a răsturnat scorul în repriza secundă, prin autogolul lui Smalling și reușita lui Traore, Roma a egalat în prelungiri, prin Bryan Cristante.

Update 19.40: Sassuolo – AS Roma 0-1! Abraham a deschis scorul pentru echipa lui Jose Mourinho înainte de pauză.

Update 18.00: Final de meci! Spurs – Wolves 0-2! Încă o înfrângere pentru echipa lui Antonio Conte, care se îndepărtează de obiectivul de a obține un loc de UEFA Champions League la sfârșitul sezonului.

Update 18.00: Final de meci! Burnley – Liverpool 0-1! Golul lui Fabinho din minutul 40 a făcut diferența. Cu un meci mai puţin, Liverpool, locul 2, cu 54 de puncte, s-a apropiat la nouă puncte de liderul Manchester City. Chelsea, 47 de puncte, şi West Ham United, 40 de puncte, completează locurile de Champions League, cu câte un joc mai puţin.

Update 16.41: Burnley – Liverpool 0-1! Fabinho a deschis scorul pentru cormorani în minutul 40.

Update 16.00: AC Milan – Sampdoria 1-0! Echipa lui Stefano Pioli s-a impus grație golului înscris de Rafael Leao în minutul 8. În urma acestui succes, rossonerrii au devenit noii lideri din Serie A, la un punct peste rivala Inter, care are însă un meci mai puțin disputat.

Espanyol – Barcelona 2-2

18:07 LIVE SCOREUTA – Oţelul 1-0. Duel de foc pentru primul loc din play-out între Mircea Rednic şi Dorinel Munteanu 17:43 Marius Ştefănescu, reacţie fabuloasă despre transferul la FCSB: „Dau eu ca să plec, dacă aşa a spus patronul”! 17:43 Neluțu Varga a pus ochii pe o vedetă de la FCSB! Patronul face tot posibilul pentru ca Dan Petrescu să ia titlul cu CFR Cluj 17:20 „Uită-te la el!” Ionel Ganea l-a făcut praf pe Bogdan Lobonț! Atac direct la adresa antrenorului de la Rapid 16:47 VideoCamelia Bălțoi prezintă AntenaSport Update! Cele mai tari știri ale zilei de 25 aprilie 16:38 Foto„Domnul Şucu nu stăpâneşte lucrurile” Un cunoscut antrenor român a reacţionat după gestul uluitor al lui Krasniqi faţă de Lobonţ! 16:26 Irina Begu, eliminată în turul 2 de la WTA Madrid Open! Cu câți bani s-a ales românca, după duelul cu Madison Keys 16:16 „Problemele vor fi altele!” Florin Răducioiu, semnal de alarmă despre situația de la Dinamo. Mesaj sincer despre criza „câinilor” 15:53 Xavi a dezvăluit de ce a ales să rămână la Barcelona: „Acest proiect trebuie să continue” 15:26 EXCLUSIVAdrian Mihalcea, euforic după ce a promovat cu Unirea Slobozia: „Vom rămâne în istorie!” Ce a spus despre prime Vezi toate știrile