Jucătorul pe care Messi îl dorea cu orice preţ la Barcelona a semnat cu Tottenham. Englezii au plătit 55 de milioane de euro!
Fotbal extern • 6 august, 21:53

Valentin Mihăilă, la mare căutare în Serie A! După Lazio, un alt club important a pus ochii pe „perla” Parmei. „Cruciaţii” cer 20 de milioane de euro!
Fotbal extern • 8 iulie, 15:02

Nebunie totală în Italia! Cristiano Ronaldo și Juventus, în pericol să rateze Champions League. Programul și clasamentul din Serie A
Fotbal extern • 26 aprilie, 20:38

Șoc la Juventus! Cristiano Ronaldo s-a accidentat. Cât ar putea lipsi starul portughez
Fotbal extern • 17 aprilie, 11:49

Sergio Ramos a făcut show în Real Madrid – Atalanta 3-1. Ce a spus căpitanul "galacticilor" când a fost întrebat despre viitorul lui la campioana Spaniei!
Fotbal • 17 martie, 5:41

Seară de vis în Champions League! Real Madrid şi Manchester City s-au calificat în sferturile de finală. Benzema, Ramos şi De Bruyne au făcut show
Fotbal extern • 16 martie, 20:43

A vândut mărgele pe stradă, acum e amenințare pentru Real Madrid: 19 goluri în 35 de partide!
Fotbal extern • 15 martie, 10:42

Inter – Atalanta 1-0 | Pas uriaș spre titlu pentru echipa lui Antonio Conte! "Nerazzurrii" s-au distanțat la 6 puncte în fruntea clasamentului
Fotbal extern • 8 martie, 20:55

"Aţi văzut cum râdea Zidane?!" Fabio Capello o ironizează pe Real Madrid, după victoria cu scandal contra lui Atalanta
Fotbal • 25 februarie, 7:13

Gian Piero Gasperini a "tunat" la finalul duelului Atalanta – Real Madrid 0-1. "Meciul a fost distrus de un incident"
Fotbal extern • 25 februarie, 6:41

Champions League | Atalanta – Real Madrid 0-1. Gol Mendy, în minutul 86. VAR-ul nu a corectat o eliminare gratuită! Gladbach – Manchester City 0-2. Englezii, de neoprit la Budapesta
Fotbal extern • 24 februarie, 19:50

VIDEO | Radu Drăguşin a spart gheaţa! Primul gol al românului la profesionişti. A reuşit o "capodoperă" în tricoul lui Juventus!
Fotbal • 13 februarie, 14:18

Zlatan Ibrahimovic l-a umilit pe Duvan Zapata după ruşinea cu Atalanta. "Am mai multe goluri decât ai tu meciuri jucate". E incredibil ce arată statistica
Fotbal extern • 24 ianuarie, 6:51

Meciuri spectaculoase în Europa! Ianis Hagi, o nouă pasă decisivă pentru Rangers. AC Milan s-a făcut de râs cu Atalanta. Real Madrid, victorie fără emoţii!
Fotbal extern • 23 ianuarie, 20:40

Alertă în Italia! Trei cazuri de COVID-19 la Atalanta. "Jucătorii sunt deja în izolare"
Fotbal extern • 31 august, 15:40

ULUITOR! Răsturnare fabuloasă de scor în sferturile UEFA Champions League. PSG a răpus-o pe Atalanta. Golul calificării a fost înscris în minutul 90+3!
Fotbal extern • 12 august, 19:40

Cristiano Ronaldo, un nou obiectiv uluitor la 35 de ani! Speră la Gheata de Aur, după ce a dat două goluri cu Atalanta
Fotbal extern • 12 iulie, 8:01

Gian Piero Gasperini a dezvăluit că avea deja coronavirus la returul meciului considerat o "bombă biologică"
Fotbal extern • 31 mai, 13:01

Tragedie în Italia! Un jucător al Atalantei a decedat la doar 19 ani
Fotbal extern • 11 mai, 13:06

Ofertă uriaşă pentru Dennis Man. Atalanta pune pe masă 10 milioane de euro
Fotbal • 4 aprilie, 13:44

EXCLUSIV | Ovidiu Haţegan, confesiuni despre meciul după care şi-a făcut testul de coronavirus: "Ne lăcrimau ochii"
Fotbal • 2 aprilie, 19:00
Video

”A fost decisiv!” Noi detalii despre evenimentul considerat de italieni o reală ”bombă biologică”
Fotbal • 1 aprilie, 12:55

14:02 Vestea momentului pentru Laurenţiu Reghecampf! „Trebuie să inventez ceva”. Răsturnare totală de situaţie înaintea meciului de joi 13:42 EXCLUSIV AS.ro LIVEFABULOS! Confundat cu Aliuță, Stanca era să ia bătaie la Brănești: ”Nu știu ce a făcut Marian pe acolo, dar îmi era că nu mai ies viu!” 13:15 NEWS ALERTDinamo a dat marea lovitură! Super-fotbalistul care abia a ajuns în Ştefan cel Mare: A venit să-i salveze pe câini de retrogradare 13:14 Zestrea ”Bătrânei Doamne”: două puncte în patru meciuri, antepenulimul loc! 12:58 Gigi Becali face anunţul momentului! Ce i-a transmis lui Edi Iordănescu: „Atât am de spus, o să conteze foarte mult” 12:15 Scandal la Dinamo! Ameninţă cu plecarea de la club: „Mai bine plec decât să fac asta”. Ce l-a scos din sărite pe Iuliu Mureşan 11:36 Dezvăluiri de senzaţie la AS.RO LIVE: „M-a durut spatele, am plecat cu sacul plin”. Răzvan Stanca a spus totul. Ce a făcut cu banii din primul salariu 11:16 FotoLeo Messi a fost dat de gol! Ce a făcut imediat după golul marcat de Mauro Icardi. Toată lumea l-a criticat 9:39 Ce comandă românii la un restaurant italian :)! Ce au putut să ceară Lovin și Baciu când au intrat prima dată la Trattoria: „Băă, aici e italian! :)” 9:18 CFR Cluj – Universitatea Craiova 1-0 | Sorin Cârțu, strigăt de frustrare după înfrângerea cu campioana României. „De fiecare dată când jucăm cu ei ne luăm goluri din faze fixe!”