Anamaria Prodan, cuvinte uriaşe la adresa lui Reghecampf: „E cel mai bun antrenor! Are şanse mari la titlu!” Promisiunea pe care i-a făcut-o: „O să îl ajut”

Anamaria Prodan mizează pe Universiatatea Craiova în lupta la titlu din Liga 1. Anamaria Prodan spune că principalul atu al oltenilor este chiar soţul său, Laurenţiu Regehcampf.

A împărţit Laurentiu Reghecampf banii cu alte femei? Răspunsul Anamariei Prodan / Instagram

Anamaria Prodan, cuvinte uriaşe la adresa lui Laurenţiu Reghecampf

Instagram Anamaria Prodan

Anamaria Prodan crede că Universitatea Craiova are şanse uriaşe de a câştiga campionatul în acest sezon. Laurenţiu Reghecampf este principala armă a oltenilor în lupta cu FCSB şi CFR Cluj.

O luptă foarte strânsă la titlu anul acesta. Sunt antrenor foarte buni. E primul an când s-au întors valorile acasă. Universitatea Craiova joacă cel mai bine pentru că are cel mai bun antrenor. Are şanse mari la titlu. Laur este un antrenor incredibil şi un om incredibil. Dacă îşi pune ceva în cap, nu se lasă până nu reuşeşte. O să vină perioadă de iarnă şi o să îl ajut cu jucători„, a spus Anamaria Prodan.

Laurenţiu Reghecampf a dat lovitura! Vestea de ultimă oră primită de antrenorul oltenilor

Laurenţiu Reghecampf se poate baza pe un nou atacant la următoarele meciuri. După FC U Craiova 1948 – Universitatea Craiova antrenorul primeşte cea mai mare veste. Atacantul Mihai Roman II şi-a revenit şi se poate întoarce la antrenamente. A fost la control la Viena, iar medicii i-au spus că este ok cu inima. Vârful își anunțase și-n vară revenirea, dar atunci s-a grăbit.

Mihai Roman II nu mai joacă fotbal din decembrie 2019, din cauza unor probleme cardiace (extrasistole). Acum, atacantul a demarat în sfârșit pregătirile pentru revenirea pe gazon, anunţă gsp.ro. În iunie, Mihai Roman II dezvăluia cum a decurs operația.

„Mi-au făcut o ablație, e minim invazivă. Două catetere care pleacă pe vasele de sânge până la inimă și rezolvă acolo extrasistolele care apar. Voi putea să practic din nou fotbalul de performanță”, spunea atacantul, conform olteniatv.ro.

Stanciu şi Alibec, titulari în Island
Fotbal extern • 24 oct., 0:45
Nicolae Stanciu va pleca de la Slavia Praga! Impresara Anamaria Prodan, anunţ important despre mijlocaşul naţionalei: „A avut foarte multe oferte”.
Corina Bilcon
Diverse • 24 oct., 0:14
FOTO
„Va veni momentul când trebuie să decizi”. Mesaj dureros pentru Anamaria Prodan. Laurenţiu Reghecampf e decis să meargă până la capăt
Anamaria Prodan,alături de un alt barbat
Diverse • 19:26
FOTO
„De morţi, numai de bine”. Anamaria Prodan s-a dezlănţuit. Atac fără precedent la adresa lui Gigi Becali

Radiş şi Bodnar, fetele de aur ale României, la AS.ro LIVE

Culiță Sterp, întâlnire emoționantă cu tatăl său. Bărbatul și-a părăsit familia când copiii săi erau mici:
23:34 „Mi-a intrat puţin glonţul”. Mihai Iosif, spumos după Dinamo – Rapid. Ce spune despre problemele lui Răuţă 23:33 Dinamo – Rapid 1-1 | „N-au fost cântăriți niciodată!” Mircea Rednic, dezvăluiri halucinante. „Câinii”, ca în ligile de amatori. „Au avut și 7 kg în plus!” 23:32 Negumereanu își distruge adversarul din UFC! Victorie prin TKO în mai puțin de 2 minute 23:24 Dinamo – Rapid 1-1 | Scandal la finalul derby-ului. Cristi Săpunaru, în conflict cu fanii celor din Ştefan cel Mare. Fundaşul a sărit la bătaie 23:11 Dinamo – Rapid 1-1 | „Ne încurcăm cu echipele mici!” Rapidiștii, supărați că n-au dat de pământ cu echipa lui Rednic. „Nu am jucat nimic!” 23:10 Dinamo – Rapid | „Trebuie să ne ridicăm”. Deian Sorescu, dezamăgit după Derby. Ce le-a transmis fanilor după noile restricţii 22:47 Dinamo – Rapid | „E greu să rezişti 30 de minute în apărare”. Gabriel Torje, supărat după derby. Ce i-a spus Mircea Rednic la finalul meciului 22:25 Dinamo – Rapid 1-1. Super-goluri în derby-ul etapei! „Câinii” sunt blestemați. 10 etape la rând fără victorie pentru dinamoviști 22:10 Dinamo – Rapid | Gabi Torje, gol de poveste în derby! Execuție fabuloasă a căpitanului „câinilor” 22:07 VIDEO Benny Adegbuyi, făcut KO în runda a doua! Meci de coșmar pentru luptătorul român
Simona Halep – Maria Sakkari 4-6, 4-6 | Simona, eliminată în sferturile de finală de la Kremlin Cup! Sportiva noastră a luptat eroic în setul secund