Gigi Becali nu a mai rezistat şi a făcut prima schimbare în minutul 29 al partidei cu Gloria Buzău

Publicat: 6.10.2024, 21:38.

Gigi Becali / Profimedia

Gigi Becali nu a mai rezistat şi a făcut prima schimbare în minutul 29 al partidei cu Gloria Buzău. Patronul campioane a decis să îl scoată de pe teren pe Panţîru.

Ionuţ Panţîru a fost primul jucător care a fost driblat de Jipa la faza golului în care Gloria Buzău a deschis scorul.

Prestaţia modestă i-a fost fatală lui Ionuţ Panţîru. Acesta a fost schimbat în minutul 29 cu Risto Radunovic.

Şapte schimbări în primul 11 de la FCSB, pentru meciul cu Gloria Buzău

S-au produs nu mai puţin de şapte schimbări în primul 11 de la FCSB, pentru meciul cu Gloria Buzău. Apărarea campioanei este decimată, Adrian Şut fiind titularizat pe postul de fundaş central.

Apărarea FCSB-ului este decimată, pentru duelul cu Gloria Buzău. Mihai Popescu şi Joyskim Dawa sunt suspendaţi pentru confruntarea din această etapă, iar Siyabonga Ngezana este accidentat. Astfel, titulari în centrul apărării roş-albaştrilor sunt Adrian Şut şi Vlad Chiricheş.

Risto Radunovic a fost trecut pe bancă, iar titular pe postul de fundaş stânga este Ionuţ Panţîru. La mijloc, Baba Alhassan şi Malcom Edjouma au fost titularizaţi, după ce au fost rezerve în meciul cu PAOK.

Marius Ştefănescu a fost şi el titularizat, fiind trecut pe banca de rezerve Alexandru Băluţă. Octavian Popescu a prins şi el primul 11, iar vârf este David Miculescu.

Echipele de start la FCSB – Gloria Buzău:

FCSB: Târnovanu – Crețu, Șut, Chiricheș, Panțîru – Alhassan, Edjouma – Ștefănescu, Olaru, Oct. Popescu – Miculescu

• Marele Premiu de Formula 1 al Statelor Unite este în perioada 18 - 20 octombrie, live în AntenaPLAY
  • Lituania - România este pe 15 octombrie, de la 21:45, în direct pe Antena 1 şi în AntenaPLAY
  • Va scoate Marius Şumudică echipa din criză?

0:02 7 oct.

Ianis Hagi, eliminat la revenirea în prima echipă a lui Rangers! Cum au reacţionat fanii după pasa de gol

0:02 7 oct.

FotoCum a putut să reacţioneze antrenorul lui Rangers, după ce Ianis Hagi a fost eliminat! Gestul făcut pe stadion de Clement

23:47

Daniel Bîrligea a rupt tăcerea după ce Mircea Lucescu nu l-a chemat la naţională: „Nu decid eu asta! Antrenorul ia deciziile!”

23:40

Rangers – St. Johnstone 2-0. Ianis Hagi a revenit cu pasă decisivă la prima echipă, şi după a fost eliminat

23:32

„Va face de frică ce spun eu!” Gigi Becali, critici pentru Darius Olaru după FCSB – Gloria Buzău 3-2: „Mie nu-mi convine”

23:25

„Dacă m-am vopsit, nu înseamnă că nu ştiu să mai joc!” Octavian Popescu, reacţie după „dubla” din FCSB – Gloria Buzău 3-2

1 FotoDavid Popovici își reia facultatea, după ce a avut primul an „înghețat”. Și-a decis viitorul: „Asta îmi doresc!”s 2 FotoFiica lui Michael Schumacher s-a căsătorit la 27 de ani. Tatăl ei ar fi fost de faţă! Ce au fost obligaţi să facă invitaţiis 3 Rapid transferă de la o rivală din Liga 1! Lovitura dată de giuleşteni: „Marius Șumudică și l-a dorit mult”s 4 Adrian Mititelu a făcut anunţul: cine e antrenorul lui FCU Craiova! De ce s-a prăbuşit echipa din Bănies 5 VideoLuiza, soţia lui Cătălin Zmărăndescu, interviu rar despre familia sa: „Vrea să fie şef!” Pasiunea neaşteptată a fiicei sales 6 Gigi Becali, discurs vehement despre comportamentul lui Dorinel Munteanu: „Dacă Maftei era fiul meu, ziceam să îi facă mai rău!”s

Zodii care primesc binecuvântări din partea Universului pe 7 octombrie 2024. Viitorul sună promițător

Zodii norocoase pe 7 octombrie 2024. Empatia și sensibilitatea sunt principatele calități ale acestei perioade