Ianis Hagi, integralist în Hibernian – Rangers 0-1! PSG s-a încurcat acasă, 0-0 cu Nice. Un nou pas greşit pentru echipa lui Răzvan Lucescu: Larissa – PAOK 1-1. Toate rezultatele serii sunt AICI

Publicat: 2.12.2021, 0:02

Meciuri tari în Europa

Profimediaimages

UPDATE 23.59 Larissa – PAOK Salonic 1-1. Continuă criza pentru echipa lui Răzvan Lucescu. PAOK a făcut doar 1-1 în deplasare cu Larissa, în turul optimilor din Cupa Greciei. S-au strâns patru meciuri fără victorie pentru echipa lui Lucescu Jr.

Update 23.03: Genoa – AC Milan 0-2! Ibrahimovic și Messias au marcat pentru rossonneri. Cu reușita din această seară, starul suedez a ajuns la 31 de goluri înscrise după vârsta de 38 de ani în Serie A, doborând astfel recordul deținut anterior de Silvio Piola, în 1955. VIDEO AICI CU GOLUL LUI IBRA

Update 23.01: Aston Villa – Manchester City 0-2! Ruben Dias și Bernardo Silva au marcat pentru echipa lui Pep Guardiola.

Update 22.55: Watford – Chelsea 1-1! După ce jocul s-a reluat Mason Mount a deschis scorul pentru campioana Europei, dar „viespile” au egalat prin golul lui Dennis. Cele două echipe au intrat la egalitate la pauză.

Update 22.37: Fanii lui Everton au început să plece de la stadion încă din minutul 20 al derby-ului cu Liverpool. Echipa lui Jurgen Klopp conduce deja cu 2-0, după golurile lui Henderson și Salah.

Sursa: Profimedia

Update 22.15: Meciul Watford – Chelsea a fost reluat! Suporterul a fost stabilizat, iar meciul a fost reluat.

Update 21.50: Meciul dintre Watford și Chelsea a fost întrerupt din cauza unei probleme medicale în tribune. Un fan a suferit un infarct. Jucătorii ambelor echipe au intrat la cabine. Potrivit primelor informații. suporterul este acum într-o stare stabilă. Jucătorii celor două formații nu vor să iasă de la cabine până nu știu exact cum se simte suporterul respectiv.

Update 21.02: Inter – Spezia 2-0! Campioana Italiei a marcat de două ori, prin Lautaro Martinez și Gagliardini. Nerazzurri pun presiune pe rivala AC Milan și se apropie de liderul Napoli

Update 21.00: Parma – Brescia 0-1! Echipa românilor Dennis Man și Valentin Mihăilă a pierdut încă un meci în Serie B. „Cruciații” sunt mai aproape de liga a treia decât de revenirea în Serie A. Dennis Man a jucat până în minutul 60, fără să iasă în evidență.

Update 20.35: Bologna – Roma 1-0! Surpriză! Echipa lui Mourinho e condusă cu 1-0, după golul lui Svanberg.

Update 19.00: A început Parma – Brescia! Dennis Man e titular la gazde, în timp ce Valentin Mihăilă nu a fost inclus în lot.

Larissa – PAOK 1-1

18:41 CSM Bucureşti, învinsă în turul sferturilor Ligii Campionilor! „Tigroaicele”, şanse mici să se califice în Final Four 18:30 Neluţu Varga, replică acidă pentru Gigi Becali, după ce FCSB a câştigat titlul: „De la anul îi va fi foarte greu!” 18:30 Francesco Bagnaia a câștigat Marele Premiu al Spaniei la MotoGP! Pilotul de la Ducati a făcut spectacol 18:14 Bogdan Lobonţ a „luat foc” înainte de Rapid – Universitatea Craiova: „Nu puteți să-mi spuneți asta” Întrebarea care l-a deranjat 18:12 Giedrius Arlauskis, mesaj din doar 2 cuvinte după ce FCSB a câștigat titlul! Cum l-a numit pe Gigi Becali 17:54 „Asta i-a adus titlul” Dorinel Munteanu știe secretul din spatele succesului de la FCSB! Mesaj despre performanța roș-albaștrilor 17:52 Foto„Cea mai frumoasă femeie din România” se lansează în afaceri! Cu ce vrea să dea lovitura 17:23 Xavi și-a făcut planul pentru sezonul viitor la Barcelona! Tehnicianul catalanilor a dat detalii din interior 17:20 Cine l-a sunat pe Gigi Becali la miezul nopţii, după ce FCSB a câştigat titlul: „Merită pe deplin!” 17:06 „Stau bine cu inima, iau pastile!” Dorinel Munteanu, reacţie savuroasă după ce Oţelul a urcat pe primul loc în play-out Vezi toate știrile

Zodii care nu pot renunța la trecut. Nativii care aleg să trăiască din amintiri

Zodii care au noroc la bani în mai 2024. Nativii aceștia reușesc să câștige sume impresionante