Kyrgios a purtat pe Instagram mai multe discuțiii cu suporterii și a fost întrebat dacă s-a culcat cu fanele sale. El a răspuns prompt: ”Da. Însă dacă nu am vreo relație serioasă, mi se pare ceva obișnuit”.
De asemenea, tenismenul australian a descris fetele pe care le place. ”Femeile din Europa de Est îmi pun inima în mișcare. Îmi vine să le pun să îmi ia jumătate din avere”, a spus Kyrgios.
Nick Kyrgios, mesaj controversat: ”Tenisul e sportul albilor”
Nick Kyrgios a postat pe Instagram un video în care se realiza tatuajul său. Australianul crede acum că oamenii îl vor judeca și mai mult pentru că este cel mai tatuat jucător din circuit.
"Eram deja unul dintre cei mai tatuați jucători de tenis, dar acum sunt cu siguranță cel mai tatuat. Știți că tenisul e sportul albilor, oamenilor cu tradiții și nu are nimic în comun cu NBA, cu baschetul, un sport în care aproape toți sunt tatuați.
De asta sunt tratat în halul ăsta, de asta sunt atât de criticat. Nu pentru că aș fi făcut ceva greșit, dar felul meu de a fi și imaginea sunt chestii pe care tenisul nu le-a mai văzut înainte”, a scris Kyrgios în urmă cu o lună pe Instagram.
- Kyrgios a recunoscut că s-a culcat cu fanele sale
- Australianul oferă noi declarații uluitoare
- Kyrgios descrie tenisul ca fiind ”sportul albilor”
- Cele mai tari momente de la Campionatul Mondial sunt în AntenaPLAY
- Marele Premiu al Ungariei se vede în Universul Antena în weekend-ul 24-26 iulie
- Carlos Alcaraz, tot mai aproape de revenirea în circuit! Unde e așteptat fostul număr 1 mondial
- Jannik Sinner, calificare la pas în semifinale la Wimbledon! Italianul, spre al doilea titlu consecutiv
- Novak Djokovic, calificare la pas în optimi la Wimbledon! A egalat un record stabilit de Roger Federer
- Jannik Sinner a evitat dezastrul la Wimbledon! Italianul a sângerat, dar a învins în cinci seturi
- Două surprize mari în prima zi la Wimbledon! Favoriții, eliminați din primul tur
































