Un ciclist a suferit un accident horror la o cursa din Belgia

• Southampton – Leeds, finala play-off-ului de promovare, e pe 26 mai, de la ora 17:00, live în AntenaPLAY
  • Marele Premiu de la Monaco e live în AntenaPLAY, în perioada 24-26 mai
  • Va reuși Corvinul să intre în grupele Europa League?

19:42

Ianis Hagi, integralist la ultimul meci la Alaves! Nota primită de fiul „Regelui”

19:41

Mama Ginei Gogean a murit în cumplitul accident de tir de la Galaţi! Sora campioanei, în stare gravă

19:20

Universitatea Craiova – U Cluj LIVE TEXT (20:00). Finala barajului pentru Conference League. Echipele de start

19:20

FotoAntena 1 a câştigat Cupa Presei 2024. Victorie zdrobitoare, cu 5-0, în finala competiţiei

18:53

Giovanni Becali, dezvăluiri uluitoare despre Cristiano Ronaldo: „La 12 şi un minut îşi verifică telefonul! Primeşte milioane!”

18:50

VIDEOLeeds – Southampton 0-1. „Sfinţii” au promovat în Premier League. Nebunia de pe Wembley, exclusiv în AntenaPLAY

1 VIDEORăzvan Lucescu este campion în Grecia cu PAOK! Românul a cucerit titlul pe terenul rivalei. Aris – PAOK 1-2 a fost în AntenaPLAY!s 2 FotoIrina Deleanu, în extaz după Campionatele Europene: „Încă mai cred că este un vis! Mă ciupesc să văd dacă este real”s 3 VIDEOIsack Hadjar a câștigat Cursa de Formula 2 de la Imola! Performanță de senzație pentru pilotul de la Campos Racings 4 VIDEOMax Verstappen a câştigat Marele Premiu de la Imola! Cursa a fost live pe Antena 1 şi AntenaPLAYs 5 VIDEOCharles Leclerc va pleca din pole-position în Marele Premiu de la Monaco, duminică, live pe Antena 1 şi în AntenaPLAY (15:45)s 6 VIDEOSami Meguetounif a câștigat Cursa de Formula 3 de la Imola! Goethe a terminat pe 2. A fost spectacol în AntenaPLAYs