Reclamă
Video
AntenaPLAY • 17 octombrie, 21:27
Bucuria tricolorelor după ce s-au calificat în semifinale la Campionatul European pe Echipe!
Zeljko Kopic şi Andrei Nicolescu, după ce croatul a semnat noul contract cu Dinamo