Aliaksandra Sasnovich

Emma Răducanu, criticată dur de John McEnroe după eliminarea de la Roland Garros 2022
Roland Garros • 26 mai, 16:59

Irina Begu, eliminată de la Miami. A pierdut în decisiv meciul de trei ore cu Aliaksandra Sasnovich
Tenis • 26 martie, 22:06

Simona Halep, prima reacție după victoria cu Aliaksandra Sasnovich. „Și-a schimbat jocul!” Mesaj în limba română pentru fanii de la Linz
WTA • 9 noiembrie, 19:02

Simona Halep – Aliaksandra Sasnovich 7-5, 6-3 | Spectacol total la Linz! ”Simo” s-a calificat în sferturile de finală după un meci nebun
Tenis • 9 noiembrie, 18:45

Set incredibil între Simona Halep și Aliaksandra Sasnovich la turneul de la Linz. Simo a condus cu 4-0, însă jucătoarea din Belarus a avut o revenire ireală
Tenis • 9 noiembrie, 18:17

Le ce oră se joacă meciul Simona Halep – Aliaksandra Sasnovich, la Linz. Organizatorii au anunțat programul zilei de marți
WTA • 8 noiembrie, 21:27

Simona Halep și-a aflat adversara din turul 2 al turneului de la Linz. Are o revanșă de luat! Sorana Cîrstea s-a accidentat și a fost înlocuită cu o altă româncă
WTA • 7 noiembrie, 21:57

Simona Halep – Aliaksandra Sasnovich 5-7, 4-6. Prima reacţie a Simonei după eşecul de la Indian Wells 2021
WTA • 11 octombrie, 8:50

Indian Wells 2021 | Organizatorii au anunțat ora meciului Simona Halep – Aliaksandra Sasnovich. Când joacă și celelalte românce. Programul complet
WTA • 10 octombrie, 8:31

Simona Halep – Marta Kostyuk, în turul al doilea la Indian Wells 2021. Emma Răducanu va juca cu Aliaksandra Sasnovich
Tenis • 7 octombrie, 8:33