Presupusa amantă a lui Laurenţiu Reghecampf, dezvăluiri uimitoare: „Eram timidă, ruşinoasă!”

Publicat: 20.03.2023, 17:39.

Florentina Raiciu, la o petrecere / Sursa: Instagram @florentinaraiciu

Florentina Raiciu, la o petrecere / Sursa: Instagram @florentinaraiciu

Florentina Raiciu, la o petrecere / Sursa: Instagram @florentinaraiciu

Presupusa amantă a lui Laurenţiu Reghecampf a făcut dezvăluiri uimitoare din viaţa sa. Florentina Raiciu, cea despre care s-a spus că ar fi avut o relaţie cu Laurenţiu Reghecampf, a spus că în liceu era o persoană „timidă şi ruşinoasă”.

Reclamă

Florentina Raiciu este o femeie extrem de frumoasă, care face senzaţie pe reţelele de socializare. Tânăra spune că îl liceu era o persoană extrem de ruşinoasă.

Reclamă

Presupusa amantă a lui Laurenţiu Reghecampf, dezvăluiri uimitoare

La liceu eram puțin timidă, rușinoasă, la început. Îmi iertau părinții orice doar să nu chiulesc, să nu am absențe. Luam și note proaste, nu am fost un elev cu 10 pe linie, însă respectăm profesorii, meseria lor. Aveam rușine și nu le răspundeam obraznic. Rebelă am început să fiu când devenisem independentă financiar„, a dezvăluit Florentina Raiciu pentru fanatik.ro.

Aceasta a dezvăluit şi care este marele său vis care încă nu s-a îndeplinit. „Da! Să devin mamă„, a mai spus Florentina Raiciu.

Prin ce a trecut presupusa amantă a lui Laurențiu Reghecampf: „Eram complexată! Asta mă jena cel mai mult”

Totodată, Florentina Raiciu a vorbit în premieră despre cel mai mare complex pe care l-a avut când era tânără. Blondina a dezvăluit că se simțea stânjenită de dantura sa. În perioada liceului, Florentina chiar a apelat la aparat dentar.

Cu timpul, ea a reușit să transforme acest lucru din „defect” în atu. Ulterior, Florentina Raiciu a ajuns să fie aleasă la castinguri și datorită zâmbetului său frumos.

Blondina a explicat că încurajările primite din partea fotografilor au ajutat-o mult să treacă peste problema sa imaginară. În plus, Florentina se bucură că a avut șansa să pozeze de 5 ori în cea mai cunoscută revistă pentru adulți, Playboy.

„Da, așa este (n.r. – a pozat de 5 ori în Playboy). Mereu a fost ceva frumos. Pare ciudat, dar nu am avut niciodată trac. Emoții aveam pentru că atunci nu se prelucrau așa mult pozele că acum și nu voiam să rămân cu amintiri ‘neplăcute’.

Primul număr, de exemplu, nu mi-a plăcut și nu cred că-l mai am. Simțeam că e singurul lucru unde nu aș fi dat greș, mă simțeam liberă, în pielea mea, îmi trebuia doar puțină muzică să intru în atmosferă. Am avut noroc de fotografi buni, oamenii care au fost în jurul meu căutau să mă facă să mă simt bine, să nu fiu stânjenită.

Mă complimentau și-mi spuneau că am ‘ceva’ pentru că eu aveam multe complexe, dar căutam să nu arăt asta. Ulterior s-a dovedit că ceea ce mă jena cel mai mult era, de fapt, atu-ul meu: zâmbetul, dantura. În școala generală, în liceu, eram complexată, apoi toată lumea mă alegea la castinguri datorită acestui aspect. Am purtat vreo 2 ani mai târziu aparat dentar pentru a înlătura orice mă nemulțumea”, a spus Florentina Raiciu, potrivit fanatik.ro.

Reclamă
Recomandări

Cine ia titlul în La Liga în acest sezon?



*după apăsarea butonului "Votează" pagina se va reîncărca pentru afișarea rezultatelor

Citește și:
13:49

Lando Norris a dat verdictul despre lupta la titlul din Formula 1: „Mai avem mult de muncit”

12:52

Gigi Becali, primul transfer pentru sezonul viitor la FCSB: „Am dat deja comisionul”

12:28

Papa Francisc nu și-a ascuns niciodată iubirea față de fotbal: „Un antidot la subiectivism și egoism”

11:58

Echipa lui Cristi Chivu nu mai joacă luni! Meciul Parma – Juventus a fost amânat după moartea Papei Francisc

11:25

FotoUltimul român celebru văzut alături de Papa Francisc. Suveranul Pontif a murit la 88 de ani, în a doua zi de Paşte

11:04

„Ofensă la adresa fotbalului!” Cristi Balaj a răbufnit după FCSB – CFR Cluj 3-2: „Așa să îi ajute Dumnezeu”

1 Turcii anunță că Aaron Boupendza ar fi fost ucis! Cine urmează să fie arestats 2 „Nu pot să cred” Ianis Hagi i-a șocat pe scoțieni în Bilbao – Rangers 2-0: „De ce?”s 3 Jurgen Klopp ar accepta să îi ia locul lui Carlo Ancelotti la Real Madrid! Anunţul momentuluis 4 OUT de la Sepsi! Decizia luată de Laszlo Dioszegi după a 5-a înfrângere la rând a covăsnenilors 5 „Cascadorii râsului!” Louis Munteanu nu s-a ferit de cuvinte după FCSB – CFR Cluj 3-2: „Pierdem în halul ăsta”s 6 Echipa din Liga 1 care vrea să-l transfere pe Marius Ştefănescu. Cât cere Gigi Becali în schimbul luis