Cristiano Ronaldo a postat o poză cu fetița nou-născută! 3.5 milioane de aprecieri într-o oră

De Dan Roșu
Publicat: 30.04.2022, 14:00

Cristiano Ronaldo a postat o poză cu fetița nou-născută

Cristiano Ronaldo şi-a anunţat revenirea pe teren într-un mod fabulos

Profimedia Images

Cristiano Ronaldo a postat o primă poză în care apare doar alături de fiica sa nou-născută. Starul portughez a trecut printr-o dramă, după ce băiețelul lui și al Georginei a murit la naștere.

Reclamă

”Dragoste veșnică!”, e mesajul postat de Ronaldo pe Instagram, care a primit aproape 3.5 milioane de aprecieri, în numai o oră. Karim Benzema s-a numărit printre cei care l-au felicitat pe CR7.

Reclamă

Cristiano Ronaldo, poză alături de fiica nou-născută

Cristiano Ronaldo a postat mai multe mesaje de mulțumire în ultima perioadă, după ce fanii lui Liverpool și Arsenal l-au aplaudat la scenă deschisă pe lusitan, fiind astfel alături de el în cel mai greu moment al vieții.

„Casă dulce casă. Gio și fetița noastră sunt într-un final alături de noi. Vrem să mulțumim tuturor pentru mesajele și gesturile de simpatie. Suportul vostru este foarte important și am simțit iubirea și respectul pe care îl aveți pentru familia noastră. Acum este timpul să ne bucurăm de sufletul care ni s-a alăturat pe acest pământ”, a scris Cristiano Ronaldo pe reţelele de socializare.

Tragedie în familia lui CR7! Unul dintre gemenii starului portughez a decedat

Cristiano Ronaldo trece prin momente tragice. Fiul starului portughez a decedat. Georgina Rodriguez era însărcinată cu gemeni. Ronaldo a anunțat, printr-un comunicat, că el și Georgina sunt devastați de pierderea suferită.

„Cu cea mai profundă tristeţe trebuie să vă anunţăm că băieţelul nostru a trecut în nefiinţă. Este cea mai mare durere pe care o poate simţi un părinte. Doar naşterea fetiţei noastre ne dă puterea să trăim acest moment cu ceva speranţă şi fericire.

Le mulţumim medicilor şi asistentelor pentru îngrijiri şi susţinere. Suntem devastaţi de această pierdere şi vă rugăm să ne respectaţi intimitatea în aceste momente foarte dificile. Băieţelul nostru, eşti îngerul nostru. Te vom iubi mereu„, a scris Cristiano Ronaldo, pe Instagram.

Cristiano Ronaldo şi Georgina Rodriguez mai au o fiică, Alana Martina, născută în noiembrie 2017. Ronaldo mai are trei copii, Cristiano Jr., născut în iunie 2010 şi gemenii Eva şi Mateo, născuţi în iunie 2017 din mamă surogat.

Reclamă
Recomandări

Cine ia titlul în La Liga în acest sezon?



*după apăsarea butonului "Votează" pagina se va reîncărca pentru afișarea rezultatelor

Citește și:
21:34

Mihai Popescu a fost „portar” în FCSB – CFR Cluj! Fundașul campioanei a respins mingea cu mâna și a fost eliminat

21:26

VIDEOOscar Piastri a câștigat Marele Premiu al Arabiei Saudite! Verstappen și Leclerc au completat podiumul

21:16

LIVE TEXTFCSB – CFR Cluj 3-1. Louis Munteanu a redus din diferență. Mihai Popescu, eliminat

20:49

VideoJurnal AntenaSport | Rugbiștii de la Rapid au intrat în bucătărie

20:43

VideoJurnal AntenaSport | Cosmin Contra sărbătorește românește la Madrid

20:37

VideoJurnal AntenaSport | Nadia Comăneci petrece Paștele alături de nume grele din sport

1 Turcii anunță că Aaron Boupendza ar fi fost ucis! Cine urmează să fie arestats 2 „Nu pot să cred” Ianis Hagi i-a șocat pe scoțieni în Bilbao – Rangers 2-0: „De ce?”s 3 Jurgen Klopp ar accepta să îi ia locul lui Carlo Ancelotti la Real Madrid! Anunţul momentuluis 4 Ce a spus Cristi Chivu despre Dennis Man, după ce românul a atins de 4 ori mingea în meciul cu Fiorentinas 5 OUT de la Sepsi! Decizia luată de Laszlo Dioszegi după a 5-a înfrângere la rând a covăsnenilors 6 Mirel Rădoi, reacţie furibundă după egalul cu FCSB: „Îmi iau sacoul şi mă duc în lojă. Nu aştept un punct”s