Cum arată superba iubită a lui Istvan Kovacs. Denisa este fotomodel și face furori cu pozele sale

Publicat: 26.02.2023, 19:02

Cum arată superba iubită a lui Istvan Kovacs

Istvan Kovacs este cel mai bine cotat arbitru român

Istvan Kovacs este cel mai bine cotat arbitru român / Profimedia

Lui Istvan Kovacs îi merge bine și pe plan amoros, nu numai în arbitraj. Centralul român trăiește o frumoasă poveste de dragoste alături de Denisa Fazakas.

Denisa este de o frumusețe răpitoare și este de profesie fotomodel. Partenera lui Istvan Kovacs postează regulat pe rețelele sociale fotografii cu ea și arbitrul de 38 de ani (VEZI GALERIA FOTO).

Recent, cei doi au mers în vacanță într-o locație de lux. Istvan și Denisa s-au relaxat în Insulele Seychelles, iar iubita celui mai bine cotat arbitru român a postat câteva imagini pe contul de Instagram.

„Când știi ce vrei, nu accepți tot ce ți se oferă”, este citatul care o inspiră pe iubita lui Istvan Kovacs, pe contul de Instagram unde adună o mulțime de aprecieri la poze.

Nota primită de Istvan Kovacs, după meciul Liverpool – Real Madrid 2-5

După o repriză în care a arbitrat magistral, Istvan Kovacs a avut mai mult de muncă în a doua repriză. Cea mai controversată fază a meciului s-a produs în minutul 53, când a decis să lase jocul să continue după un duel între Carvajal şi Darwin Nunez.

Englezii susţin că Istvan Kovacs trebuia să acorde penalty la acea fază, în timp ce spaniolii sunt convinşi că arbitrul român a procedat corect. Culme, deşi faza a fost una la limită, nici cei din cabina VAR nu au intervenit.

Cei de la L’Equipe i-au dat românului nota 6, la fel ca şi englezii de la Daily Mail. „Trebuia penalty aici? Jucătorii sunt îndreptățiți să ceară, însă faza nu s-a verificat nici măcar la VAR. Se vede clar cum Carvajal îl împinge pe Nunez în momentul în care sar la cap, sau mai degrabă Nunez sare la cap”, au scris englezii.

De cealaltă parte, spaniolii sunt convinşi că românul a procedat corect. „Cei care mă cunoașteți știți bine că nu îmi place de Istvan Kovacs, dar astăzi trebuie să retrag. Arbitrul român a fost fantastic azi din toate punctele de vedere”, a scris Pavel Fernandez, pe contul său de Twitter.

Ion Crăciunescu a spus că Istvan Kovacs trebuia să acorde penalty pentru Liverpool, la duelul dintre Carvajal şi Nunez.  „E împingere cu o mână. Împingerea aceea e fault oriunde. E penalty, îmi pare rău pentru Kovacs! Dacă nici asta nu e împingere, atunci ar trebui scoasă din legile jocului”, a spus Ion Crăciunescu pentru gsp.ro.

Istvan Kovacs, decizie de clasă în prima repriză de pe Anfield

Istvan Kovacs a avut o decizie de clasă în prima repriză din Liverpool – Real Madrid 2-5. În minutul 12 al partidei de pe Anfield, Kovacs a lăsat perfect legea avantajului, deşi Camavinga l-a faultat evident pe Gakpo.

Atacantul olandez a apucat să îi paseze lui Mohamed Salah, starul egiptean a pătruns în careul celor de la Real Madrid, dar a tras pe lângă poarta lui Thibaut Courtois.

Va câştiga FCSB titlul în Liga 1 la finalul meciului cu Farul Constanţa?

11:14 Gică Hagi și-a anunțat obiectivul, înainte de FCSB – Farul! Pentru ce luptă „marinarii”, la meciul care poate decide campioana 10:35 „Are un caracter prea frumos!” Mihai Stoica nu crede că Risto Radunovic o va trăda pe FCSB! A exclus un nou „caz Bălgrădean” 10:15 Sebastian Vettel a numit cei mai buni piloți de Formula 1™ din istorie! A vorbit și despre cel mai mare rival 9:50 Dinamo – Voluntari LIVE TEXT 20:00. Meci crucial pentru salvarea de la retrogradare! „Câinii” nu își mai permit niciun pas greșit 9:28 „Imediat îl condamnă lumea!” Mihai Stoica sare în apărarea lui Ștefan Târnovanu. Ce a spus despre greșeala portarului 8:57 Avocatul lui Michael Schumacher a rupt, în sfârşit, tăcerea, după 10 ani! Imaginea pe care nu şi-o poate scoate din cap 8:52 Denis Alibec e la retrogradare și poate ajunge gratis la FCSB! Anunțul care îi dă speranțe lui Gigi Becali 8:35 Mihai Stoica, dezvăluiri cutremurătoare despre accidentarea lui Alexandru Pantea: „Nu va fi apt pentru pregătirea de vară!” 8:15 Florinel Coman va merge la vraciul Marijana! Mihai Stoica, dezvăluiri despre starea vedetei. Verdict despre participarea la EURO 8:11 Anunţ de ultim moment despre transferul dorit de Gigi Becali pentru Dream Team-ul de Liga Campionilor de la FCSB Vezi toate știrile