Video

Fiarele din cuşca de MMA se dezlănţuie la circul din Bucureşti! “Gorila The Kong” promite spectacol pe iFight Heroes “Marea Confruntare”, vineri, 24 iunie, în direct pe AntenaPlay

Alexandru Ivan Publicat: 18 iunie 2022, 20:32

Comentarii

"Gorila" Zarioiu, în cușca de MMA / as.ro

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google Google News As.roUrmărește AS.ro pe Discover

Fiarele din cuşca de MMA se dezlănţuie la circul din Bucureşti, la iFight Heroes. Este locul perfect de bătaie pentru luptătorii care se întrec şi în porecle fioroase.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Prietenul lui Velea – Minerul junior, Bombardierul Pascu și “Gorila” Zarioiu sunt gata pentru marea confruntare de la circul din București. Zarioiu și-a distrus rivalul din ultima gală iFight și s-a ales cu o poreclă pe măsura.

“Gorila The Kong! Așa mi-a zis un prieten, pentru că nimeni nu reușea să mă țină jos și așa mi-a rămas porecla. Gorila The Kong!”, a spus Zarioiu.

iFight Heroes, “Marea confruntare” din turneul greilor și bătălia dintre Bombardierul Pascu și Mutantul Franței sunt în direct pe AntenaPlay, vineri, de la 19:30! Luptele serii sunt și pe Antena 1, de la 23:30!

“Spectacol adevărat, MMA adevărat, noi nu-i păcălim! Să fie atenți, poate îmi da asta K.O, dar nu-l las!“, a promis și Pascu.

Reclamă
Reclamă

„Mineru” Pîrtea Jr. e gata de spectacol la iFight Heroes

„Mineru” Pîrtea Jr. e gata de spectacol la iFight Heroes. Prietenul lui Alex Velea din cuşcă se pune rău cu armata. Minerul junior se va bate cu un om al armatei la circ care a mers să studieze câmpul de luptă.

Omul lui Velea din cușca de bătaie – Mînerul Junior e multiplu campion mondial la kempo. El s-a antrenat la Circul Metropolitan București. Acolo va avea loc lupta cu militarul Iorga, în gala iFight Heroes „Marea Confruntare”.

N-aș da niciodată înapoi cu el în spate, pentru că e totul. Antrenor, frate și tată”, spune Florin Pîrtea Jr.

Reclamă

Cel mai în vârstă fan al Minerului Junior are 93 de ani. „Dacă ai o gagică de vreo 50 de ani, trimite-o la mine!”, s-a amuzat bătrânelul.

„Mutantul” Bosuku i-a pus gând rău „Bombardierului” Pascu

Poreclit „Mutantul”, francezul din Africa, Bosuku, vine la circul din Bucureşti să dea de pământ cu „Bombardierul” Pascu.

Este un adversar puternic şi vreau să-l bat. M-a şi ameninţat că-mi da un K.O.„, a recunoscut Ion „Bombardierul” Pascu.

Şi Mutantul din Franţa a luptat în Bellator. În ultima luptă, el l-a zdrobit în prima rundă pe egipteanul Mohamed Ali, la Dubai. iFight Heroes „Marea confruntare”, cu Pascu şi „Mutantul” Bosuku e vineri, 24 iunie, în direct pe AntenaPlay şi Antena 1.

N-o să-i fac pe plac şi nu o să mă las nici de data aceasta, să-mi dea cineva knock-out„, i-a asigurat Pascu pe fanii săi.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Lionel Messi e primul jucător care înscrie în 7 meciuri consecutive la Mondiale. Va marca şi cu Capul Verde?
Loading ... Loading ...
Citește și:
15:51

S-a aflat cine este jucătorul de la Cupa Mondială cu care Ioan Varga negociază transferul la CFR

15:32

Dinamo negociază transferul lui Devis Epassy în Portugalia!

14:56

Jaqueline Cristian, OUT din primul tur de la Wimbledon. Românca, nicio șansă în setul secund

14:40

E oficial! Jucătorul dorit și de Gigi Becali a semnat cu Rapid!

14:11

E oficial. Trei transferuri la CFR: “Urmează să ajungă în cantonament”

14:11

Marele rival al lui David Popovici vine în România! Anunțul făcut de campionul olimpic după Settecolli

1 Cum arată 16-imile Campionatului Mondial 2026! Iran, marea pierzătoare din faza grupelor 2 Răspunsul lui Eddy Gnahore la oferta FCSB. A decis transferul 3 Mihai Rotaru a primit o ofertă pentru Assad Al Hamlawi. Ce salariu i s-a propus și cât a solicitat patronul Craiovei 4 Anderson Ceara, la altă forță din Liga 1! Anunț fabulos făcut de rivala FCSB: „Undeva la 500-600.000 de euro” 5 Fără Denis Drăguș! Acesta e atacantul pe care Gigi Becali dorește să-l aducă la FCSB. A marcat de 13 ori sezonul trecut 6 S-a aflat cine este atacantul pe care îl transferă Dinamo!
Citește și