John Berceni vs Fondop, sâmbătă pe Antenaplay.ro! ”Crede că mă bate dar o să aibă o surpriză”

Florian Ceafalău Publicat: 12 octombrie 2022, 12:35 / Actualizat: 14 octombrie 2022, 13:42

Comentarii

John Berceni vs Fondop va avea loc în gala transmisă sâmbătă de Antenaplay.ro de la ora 18:00. Românul se bate în gala Hexagone din Germania. Adversarul său este Maxime Fondop din Franța, un sportiv cu 3 meciuri și tot atâtea victorii la profesioniști.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Luptătorul român crede că francezul se așteaptă la o victorie facilă dar este pregătit pentru o surpriză

”Adversarul e puternic, are 3-0, e neînvins. Dar nu îmi fac probleme cu el, nu are experiență. Am acceptat meciul cu bucurie. Am văzut că e bun în picioare, e kickboxer. Voi face o strategie special pentru el. Când te cheamă cineva afară vor sa facă palmares cu tine, crede el că mă bate. Și ultimul adversar a crezut că mă bate și de nervi a dat cu capul. O să vedem cum decurge meciul”, a spus pentru AS.ro John Berceni, sau Ion Grigore pe numele său real.

John Berceni vs Fondop, sâmbătă pe Antenaplay.ro

Evenimentul este transmis în România de Antenaplay.ro, sâmbătă de la ora 18:00.

Iată Fight Card-ul galei

Reclamă
Reclamă

1. Alix Jean Guillaume FRA – Younes Najid FRA, categoria 77kg
2. Mathieu Leto Duclos FRA – Giorgi Egnatashvili GEO, categoria 84kg
3. Parwaiz Arabzai FRA – Marcin Zembala POL, categoria 70kg
4. Thomas Glot FRA – David Matas ESP, categoria 73kg
5. Stephanie Page FRA – Hara Dimitroula GRE, categoria 52kg
6. Maxime Fondop FRA – Ion Grigore ROM, categoria -120kg
7. Laetitia Blot FRA – Mariam Torchinava GEO, categoria 57kg

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă

Unde se va opri Bodo/Glimt în această ediţie a Ligii Campionilor?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
20:15

LIVE SCOREPatru meciuri se joacă ACUM în optimile Europa League. Celta Vigo – Lyon (LIVE SCORE, 22:00)

20:02

LPF a anunțat programul etapei a doua din play-off și play-out. Când se joacă Dinamo – Craiova și CFR – Rapid

19:55

LIVE SCORESamsunspor – Rayo Vallecano 0-0. Andrei Raţiu e titular. Programul optimilor Confernece League

19:29

Gigi Becali, libertate totală pentru Mirel Rădoi: “Fă ce vrei, finule”. Ce a spus despre sistemul FCSB-ului

19:23

“Mi-a zis: «Dar ce faci, te droghezi?»”. Gică Popescu, poveste fabuloasă cu Gică Hagi la Galatasaray

18:42

„O rază de bucurie pentru o națiune în suferință!” Ce scria presa lumii după România – Argentina 1-1, la Mondialul din 1990

1 S-a supărat şi a plecat de la FCSB! Mihai Stoica a confirmat: “Am semnat încetarea contractului” 2 Gică Popescu ştie cine îl poate învinge pe Răzvan Burleanu în lupta pentru şefia FRF: “Unul singur” 3 Ce fost jucător de la Rapid a adus Mirel Rădoi la FCSB. A dat echipa în judecată, după şapte sezoane bifate în Giuleşti 4 Liber la FCSB! Ce anunţ face Iuliu Mureșan despre transferul lui Matei Ilie 5 Rapid vrea să transfere atacantul momentului din Liga 1! Şi FCSB s-a interesat de el 6 Gigi Becali a rostit trei nume: Băluță, Cicâldău şi Macalou! “Am făcut ce am vrut eu…”
Citește și