antenaplay

Italienii dau de pământ cu George Puşcaş după ultimele evoluţii ale atacantului lui Bari: „Până acum a fost dezamăgitor”
Serie B • 28 martie, 13:25

Susţinere masivă pentru naţională la meciul cu Columbia, transmis pe Antena 1 și AntenaPLAY! Câte bilete au cumpărat fanii români
AntenaPLAY • 25 martie, 19:11

OFICIAL | Premieră pentru naţională la meciul România – Columbia (marţi, 21:30, Antena 1 și AntenaPLAY)! Anunţul FRF
AntenaPLAY • 25 martie, 18:05

Florin Tănase, înainte de Columbia – România, care se va vedea pe Antena 1 şi în AntenaPLAY: „Trebuie să facem un meci mare”
AntenaPLAY • 17 martie, 18:15

Alpe Adria Cup Final Four | SCM Timişoara, învinsă dramatic în marea finală, live în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 13 martie, 21:15

Yokohama – Shandong Taishan 1-0, în AntenaPLAY. Ştim toate semifinalistele din Liga Campionilor Asiei!
AntenaPLAY • 13 martie, 13:53

Ulsan – Jeonbuk 1-0 a fost LIVE VIDEO în AntenaPLAY. Dan Petrescu a ratat calificarea în semifinalele Ligii Campionilor Asiei
AntenaPLAY • 12 martie, 13:50

Cristiano Ronaldo şi-a dus echipa la penalty-uri, în Al Nassr – Al Ain, dar gazdele sunt out din Liga Campionilor Asiei
AntenaPLAY • 11 martie, 23:54
Video

Rahimi, „dublă” de senzaţie în returul cu Al Nassr din sferturile Ligii Campionilor! El a înscris şi în meciul tur
AntenaPLAY • 11 martie, 22:37
Video

Cursa de sprint din Formula 2™ de la Marele Premiu al Arabiei Saudite a fost în AntenaPLAY. Richard Verschoor, descalificat
AntenaPLAY • 8 martie, 18:07

Prima femeie-pilot din istoria Arabiei Saudite a doborât un record. Prima cursă Formula 1 Academy 2024 e în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 7 martie, 23:02
Video

Cristiano Ronaldo a fost la un pas să marcheze unul din cele mai frumoase goluri din istoria fotbalului, LIVE în AntenaPLAY!
AntenaPLAY • 4 martie, 20:28
Video

Como – Venezia 2-1, în AntenaPLAY. Patrick Cutrone a fost eroul gazdelor, cu un gol marcat în minutul 90. Clasamentul din Serie B
AntenaPLAY • 3 martie, 19:05

Gol cum rar vezi pe terenul de fotbal, LIVE în AntenaPLAY! A fost nevoie de mai multe minute ca reuşita să fie validată cu VAR
AntenaPLAY • 2 martie, 20:37
Video

Max Verstappen va pleca din pole-position în Marele Premiu al Bahrainului (sâmbătă, 17:00), LIVE pe Antena 1 şi în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 1 martie, 17:45
Video

Formula 1, Formula 2 şi Formula 3 sunt live în AntenaPLAY, în următorii 3 ani. Programul complet din 2024
Alte sporturi • 28 februarie, 14:02

Andreea Cotruţa, primele declaraţii după bronzul uriaş obţinut la Campionatele Europene, LIVE în AntenaPLAY!
Alte sporturi • 15 februarie, 21:57

Cristiano Ronaldo a marcat primul gol din 2024, LIVE în AntenaPLAY! Starul i-a adus victoria lui Al Nassr cu un lob de senzaţie!
AntenaPLAY • 14 februarie, 22:17
Video

Cristiano Ronaldo, ratare uriaşă în Al Feiha – Al Nassr, LIVE în AntenaPLAY! Portughezul a tras în portar dintr-o poziţie ideală!
AntenaPLAY • 14 februarie, 21:20
Video

Moment emoţionant la festivitatea de premiere! Andreea Cotruţa a luat-o în braţe pe belgianca ce s-a prăbuşit în timpul probei!
Alte sporturi • 14 februarie, 19:57
Video

Moment dramatic la Campionatele Europene de haltere! O concurentă s-a prăbuşit în timpul probei! Două românce au fost martore
Alte sporturi • 14 februarie, 19:27
Video

Lider în Champions League
Alte sporturi • 12 februarie, 13:34

Coasta de Fildeş a primit trofeul Cupei Africii pe Naţiuni 2024! Imagini de senzaţie, LIVE în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 12 februarie, 1:06
Video

Gala de MMA Hexagone 14 a fost în AntenaPLAY. Un român luptă în Franța
FIGHT • 10 februarie, 21:20

Prinţii din Qatar au scos telefoanele să filmeze! Ce s-a întâmplat în timpul meciului Qatar – Uzbekistan, transmis în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 3 februarie, 18:21
Video

Bucuria celor de la Parma, după un gol senzaţional din minutul 90+10 care i-a adus victoria echipei românilor Man şi Mihăilă!
AntenaPLAY • 3 februarie, 17:46
Video

Noutățile lunii februarie în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 1 februarie, 20:05

Gala de box Prestige Fight a fost LIVE VIDEO în AntenaPLAY. Show total în ring
Fight • 28 ianuarie, 21:55

Ratări monumentale în Tadjikistan – Emiratele Arabe Unite! Atacanţii Tadjikistanului nu au putut înscrie cu poarta goală!
AntenaPLAY • 28 ianuarie, 18:44
Video

Gala Hexagone MMA Paris a fost LIVE VIDEO în AntenaPLAY
Fight • 26 ianuarie, 23:59

Jurgen Klopp a răbufnit după ce Mohamed Salah a fost acuzat de lipsă de loialitate! Anunţul uriaş făcut de antrenorul german
AntenaPLAY • 25 ianuarie, 11:01

Prima reacţie a lui George Puşcaş după ce a semnat cu Bari: „Abia aştept să încep”
AntenaPLAY • 20 ianuarie, 8:31
EXCLUSIV

Bari – Ternana 3-1 a fost LIVE în AntenaPLAY. Echipa lui Malcom Edjouma a făcut spectacol în Serie B
AntenaPLAY • 13 ianuarie, 17:00

Tabloul complet al sferturilor de finală ale Campionatului European de polo, competiţie transmisă exclusiv în AntenaPLAY
Alte sporturi • 11 ianuarie, 23:13

Reacţia selecţionerului naţionalei, Bogdan Rath, după ce România s-a calificat în sferturile unui Campionat European după 10 ani!
Alte sporturi • 11 ianuarie, 21:47

România – Georgia 18-11 a fost în AntenaPLAY! Tricolorii s-au calificat în sferturile Campionatului European de polo masculin
Alte sporturi • 11 ianuarie, 21:10

Barcelona vine în România să joace cu Steaua şi Dinamo, după Campionatele Europene de polo, care sunt LIVE în AntenaPLAY
Alte sporturi • 2 ianuarie, 21:26
Video

Kylian Mbappe joacă în Cupa Franţei, în AntenaPLAY! Surprizele lunii ianuarie. România luptă la Europenele de polo
AntenaPLAY • 1 ianuarie, 17:27

Noutațile lunii ianuarie în AntenaPLAY
Media • 31 decembrie, 16:56

Estrela – Arouca 1-4 a fost în AntenaPLAY. O nouă seară de spectacol total în Liga Portugal
AntenaPLAY • 28 decembrie, 23:30

Tragerea la sorţi a optimilor Ligii Campionilor Asiei a fost în AntenaPLAY! Cu cine se vor duela Dan Petrescu şi Ronaldo
AntenaPLAY • 28 decembrie, 10:20

Gol fabulos, LIVE în AntenaPLAY, marcat de John Mercado contra Benficăi! Execuţia senzaţională cu care a scuturat plasa
Liga Portugal • 22 decembrie, 0:32
Video

Conducerea lui Braga nu s-a abţinut după înfrângerea cu Benfica! Faza controversată invocată de gazde după derby
AntenaPLAY • 18 decembrie, 9:23

Sporting – FC Porto 2-0. „Leii” au revenit pe primul loc după victoria magnifică din derby. Show total în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 18 decembrie, 0:10

Jeonbuk – Bangkok 3-2 a fost LIVE în AntenaPLAY. Echipa lui Dan Petrescu s-a calificat în play-off-ul Ligii Campionilor Asiei!
AntenaPLAY • 13 decembrie, 13:55

Surpriză uriaşă în Liga Campionilor Asiei! O formaţie din liga a doua a câştigat grupa şi a obţinut calificarea în optimi
AntenaPLAY • 12 decembrie, 19:37

Daniel Wiffen a scris istorie la Campionatele Europene de înot în bazin scurt! Irlandezul a doborât un record vechi de 15 ani
AntenaPLAY • 11 decembrie, 9:13

David Popovici, bronz în ultima zi a Campionatelor Europene de înot în bazin scurt. România, două medalii la Otopeni
AntenaPLAY • 10 decembrie, 19:30

Nebunie la Campionatele Europene de înot în bazin scurt de la Otopeni! Recordul competiţiei a fost doborât în semifinale
AntenaPLAY • 9 decembrie, 22:15

David Popovici, discurs de mare campion, după finala la 200m liber: „Trei băieţi pe care îi aplaud”. Ce a spus despre public
AntenaPLAY • 9 decembrie, 20:35