Frenkie de Jong, erou în Alaves – Barcelona 0-1. Sergio Ramos a marcat în PSG – Reims 4-0. Karim Benzema, meci horror în Real Madrid – Elche 2-2

Publicat: 23.01.2022, 23:45

Barcelona, meci tare cu Deportivo Alaves

Update: Final de meci! Alaves – Barcelona 0-1! Fenkie de Jong a deblocat tabela în minutul 88. Catalanii au reușit să-și mențină avantajul până la final.

Update: PSG – Reims 4-0! Parizienii s-au dezlănțuit. După golul lui Verrati, au mai înscris Sergio Ramos, Faes (autogol) și Danilo. Pentru Ramos a fost primul gol în tricoul formației de pe Parc de Princes.

Update: PSG – Reims 1-0! A marcat Marco Verratti.

Update: Galatasaray – Trabzonspor 1-2! Uluitor! Echipa lui Olimpiu Moruțan și Alexandru Cicâldău a încasat gol în minutul de prelungire. Visca a marcat pentru liderul din Turcia.

Update: Galatasaray – Trabzonspor 1-1! Bakasetas a egalat pentru oaspeți, în minutul 84.

Update: Real Madrid – Elche 2-2! Uluitor! Galacticii au egalat în minutul 90, prin Eder Militao. S-a terminat 2-2 meciul de pe Santiago Bernabeu.

Update: Real Madrid – Elche 1-2! Luka Modrid a înscris din penalty, în minutul 81. Galacticii forțează revnirea pe final.

Update: Real Madrid – Elche 0-2! Pere Milla a majorat avantajul oaspeților, în minutul 76. Oaspeții sunt aproape de o victorie șoc pe Santiago Bernabeu.

Update: Galatasaray – Trabzonspor 1-0! GOOOOL Alexandru Cicâldău! Mjlocașul român a deschis scorul pentru formația Cim Bom dintr-o lovitură de la 11 metri. VIDEO AICI

Update: Real Madrid – Elche 0-1! Lucas Boye a deschis scorul cu o lovitură de cap. Cu câteva minute înainte, Karim Benzema ratase un penalty pentru galactici. VEZI GOLUL AICI

Update: Karim Benzema a ratat un penalty în Real Madrid – Elche! Golgheterul francez a șutat puternic mult peste poarta adversă.

Update: Crystal Palace – Liverpool 1-3! Fabinho a înscris din penalty și a trimis toate cele trei puncte la Liverpool.

Update: Crystal Palace – Liverpool 1-2! Echipa antrenată de Patrick Vieira a redus din diferență din Eduard, la o fază la care apărea lui Liverpool a fost depășită ușor.

Update: Crystal Palace – Liverpool 0-2! Fază superbă creată de echipa lui Jurgen Klopp. Oxlade-Chamberlain a finalizat cu sânge rece după ce a fost servit ideal de Andrew Robertson

Update: Crystal Palace – Liverpool 0-1! A înscris „uriașul” Virgil van Dijk, cu o lovitură de cap, după un corner.

Galatasaray – Trabzonspor 1-2

21:29 Erling Haaland, cifre fabuloase la Manchester City! Starul norvegian a făcut show și a marcat patru goluri 21:00 VIDEOProgramul complet al F1 Academy™ de la Miami! Abby Pulling a câștigat prima cursă, live în AntenaPLAY 20:42 „S-au înțeles!” Mihai Stoica a anunțat transferul lui Florinel Coman! Ultimele detalii despre negocieri 20:35 U Cluj – Dinamo 3-3! „Câinii”, egalați în minutul 90+1! Au nevoie de un miracol pentru a nu retrograda 20:29 Motivul pentru care Ianis Hagi nu a revenit la Farul, înainte de EURO 2024: „Era huiduit de 200-300 de spectatori” 20:12 VIDEOImagini de colecție cu Zinedine Zidane, la cursa de sprint de la Miami! Ce gafă a fost aproape să comită, la decernarea premiilor 20:05 VIDEOSporting – Portimonense 3-0 a fost LIVE VIDEO în AntenaPLAY! „Leii”, tot mai aproape de titlu în Liga Portugal 19:53 VIDEOIpswich Town a promovat în Premier League, după 22 de ani! Nebunie pe străzi şi în vestiar 19:40 VIDEOBernadette Szocs a pierdut partida cu Natalia Bajor, la Saudi Smash 2024. Diaconu şi Dragoman, eliminate 19:07 Kyren Wilson, primul finalist al Campionatului Mondial de snooker 2024! A câştigat 8 dintre ultimele 10 frame-uri Vezi toate știrile

Zodii care se pot muta din țară după Paște. Nativii care au luat o decizie importantă pentru viața lor

Zodii care vor avea parte de un Paște de vis. Nativii care își creează amintiri alături de cei dragi