Momente șocante în Brazilia! Un fan a intrat cu un cuțit pe teren, în timpul unui meci de juniori. Cum s-a încheiat totul

De Antena Sport
Publicat: 23.01.2022, 8:32

Momente șocante în Brazilia!

Getty Images

Poliția a intervenit foarte greu, după mai multe zeci de secunde, și l-a imobilizat pe agresor, fără ca acesta să apuce să rănească pe nimeni.

Un fan a intrat cu un cuțit pe teren, în timpul unui meci din Brazilia

După intervenția forțelor de ordine, cuțitul a ajuns la arbitrul partidei, care l-a predat ca dovadă către arbitrul de rezervă. Jucătorii au fost însă șocați când au văzut arma.

Momentul șocant a avut loc în al cincilea minut al prelungirilor partidei, fanul fiind probabil nemulțumit că gazdele erau conduse cu 1-0.

Singurul gol al partidei a fost marcat în minutul 4, de Giovani, care le-a adus oaspeților calificarea în finala competiției, acolo unde se vor duela cu San Lorenzo.

9:01 Sebastian Vettel va pilota monopostul McLaren MP4/8 al lui Ayrton Senna în weekendul Marelui Premiu din Emilia-Romagna 9:01 FotoFlorin Răducioiu radiază de fericire alături de iubita cu 10 ani mai tânără! Cum arată Andreea, femeia care l-a cucerit 8:42 Kylian Mbappe, mesaj de patru cuvinte după ce PSG a fost învinsă de Borussia Dortmund! Postarea făcută imediat după meci 8:36 Anunţul radical făcut de Ronnie O`Sullivan, după ce a fost eliminat în sferturile Campionatului Mondial de snooker 8:20 Dennis Man, desemnat jucătorul sezonului la Parma, în Gazzetta dello Sport! Mihăilă, în top şi el! Sezon de vis pentru români 1
23:45
Borussia Dortmund – PSG 1-0! Fullkrug, singurul marcator într-un meci cu ocazii uriaşe! Mbappe nu s-a lipit la gol
1
23:40
Gigi Buffon, emoţionat de revenirea lui Parma în Serie A! Mesaj superb după performanţa la care au contribuit Man şi Mihăilă
1
23:31
FotoDennis Man şi Valentin Mihăilă, la bustul gol după ce au promovat în Serie A! Imagini de senzaţie cu românii de la Parma
1
23:12
Mihai Stoica a spus totul despre sărbătoarea câştigării titlului! Ce a pregătit FCSB: „La cât am aşteptat, trebuia să facem ceva”
1
23:02
VIDEOCristiano Ronaldo, un nou gol fabulos în Arabia Saudită! Starul portughez a început să danseze după ce a înscris