Rotaru împinge cuţitul în rană lui Becali! "Bălgrădean era semnat de o lună şi ei nu ştiau"
De Antena Sport
Publicat: 31.07.2020, 10:49
Actualizat: 12.05.2021, 10:13
Rotaru l-a ironizat pe Becali susţinând că acesta nu ştia de faptul că Bălgrădean semnase de o lună cu CFR. Finanţatorul celor de la Craiova este de părere că atunci a pierdut FCSB titlul, fiindcă s-a rupt vestiarul.
Mihai Rotaru: „Bălgrădean era de o lună de zile la CFR”
„Primul moment când Bălgrădean le-a fost suflat de sub nas și ei nu știau că era suflat de o lună de zile și în momentul acela cred că vestiarul lor s-a destabilizat și repet de fapt chiar îmi cer scuze că nu e problema noastră să discutăm problemele FCSB-ului.
Și a doua problemă când i-a bătut Astra cu 3-2 în acel moment s-a pierdut pentru ei, dar cel mai important era când Bălgrădean era de o lună de zile la CFR„, a declarat Mihai Rotaru, la Pro X.
Becali „a luat foc” în momentul în care a auzit că Bălgrădean semnase cu CFR şi l-a acuzat pe acesta de non combat la partida cu Botoşani.
- Mihai Rotaru l-a atacat pe Gigi Becali
- Rotaru ştie unde a pierdut FCSB titlul
- Cupa Mondială 2025 la tenis de masă e live în AntenaPLAY (14-20 aprilie)
- Marele Premiu al Arabiei Saudite este live în AntenaPLAY, duminică, de la ora 20:00