Un dinamovist îi ia apărarea lui Bălgrădean: ”Nu a trădat pe nimeni!”. Ce îi transmite lui Becali

De Antena Sport
Publicat: 29.04.2020, 6:30

Cristi Bălgrădean, FCSB

SportPictures / Razvan Pasarica/SPORT PICTURES via hepta

Un dinamovist îi ia apărarea lui Bălgrădean: ”Nu a trădat pe nimeni!”. Ce îi transmite lui Becali

Becali a fost foarte supărat după acest episod, iar omul de afaceri i-a impus lui Bogdan Vintilă să-l dea afară din lot. Tehnicianul s-a conformat, iar Andrei Vlad a devenit noul titular între buturile vicecampioanei FCSB

Reclamă

Cristi Munteanu: ”Bălgrădean nu a trădat pe nimeni!”

Cristi Munteanu este de părere că Bălgrădean nu a trădat pe nimeni și îi transmite lui Gigi Becali să nu fie supărat de alegerea făcută de jucător.

„Bălgrădean nu a trădat pe nimeni! El a ajutat mult FCSB-ul, Gigi Becali nu are de ce să fie supărat! Pentru el primează familia”, a declarat Munteanu la Pro TV.

Contractul lui Bălgrădean expiră în vară și va ajunge la CFR Cluj din postura de jucător liber de contract.

Cristi Munteanu crede că Bălgrădean nu va fi titular la CFR

Munteanu nu crede că Bălgrădean va juca titular la CFR Cluj dacă Giedrius Arlauskis rămâne în Gruia.

”Arlauskis e cel mai bun portar din România și unul dintre cei mai buni din Europa. Nu cred că va avea șanse să joace în fața lui”, a spus Munteanu pentru sursa citată.

Arlauskis a ajuns la CFR în vara lui 2017, însă se gândește să plece din stagiunea viitoare la o altă echipă.

Reclamă
Recomandări

Cine ia titlul în La Liga în acest sezon?



*după apăsarea butonului "Votează" pagina se va reîncărca pentru afișarea rezultatelor

Citește și:
18:22

Poliția din China, dezvăluiri despre moartea lui Aaron Boupendza! Ce s-a spus despre o posibilă crimă

18:05

Prima reacţie a echipei lui Aaron Boupendza, după decesul fulgerător al fotbalistului!

17:44

VideoMihai Stoica, la lansarea Cupei Duckadam: „Ce a făcut Helmut Duckadam nu va mai face nimeni”

17:44

„Nu au obținut nicio victorie!” Vasile Șiman, prima reacție după ce a pierdut procesul cu Dinamo

16:59

VideoAntenaSport Update. Cele mai tari știri ale zilei de 16 aprilie

16:55

„Nu am cuvinte” Mesajul emoționant transmis de Pierre-Emerick Aubameyang, după moartea lui Aaron Boupendza

1 Alexandru Cicâldău a câştigat procesul! Suma uriaşă pe care o are de primit de la Konyaspors 2 Mirel Rădoi, reacţie furibundă după egalul cu FCSB: „Îmi iau sacoul şi mă duc în lojă. Nu aştept un punct”s 3 EXCLUSIVLovitură pentru Mirel Rădoi! Ştefan Baiaram forţează transferul de la Universitatea Craiovas 4 „Când? La încălzire?” Florin Tănase a făcut show după 0-0 cu Universitatea Craiova. A făcut praf arbitrajuls 5 Ce a spus Cristi Chivu despre Dennis Man, după ce românul a atins de 4 ori mingea în meciul cu Fiorentinas 6 S-a decis viitorul lui Denis Alibec! Atacantul Farului va semna contractul: „Se va găsi o soluţie”s