Simona Halep s-a întâlnit, la Moscova, cu cel mai înfocat fan! Tatuajul acestuia a lăsat-o fără cuvinte. Imagine fabuloasă

Iulian Focșăneanu Publicat: 19 octombrie 2021, 20:57

Comentarii
Simona Halep s-a întâlnit, la Moscova, cu cel mai înfocat fan! Tatuajul acestuia a lăsat-o fără cuvinte. Imagine fabuloasă

Profimediaimages

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google Google News As.roUrmărește AS.ro pe Discover

Imediat după victoria cu Potapova, Simona a postat o imagine pe Instagram care a devenit virală. Și-a făcut o poză cu un fan care avea un tatuaj uluitor. Acesta și-a tatuat numele româncei pe brațul drept, dar și cele mai importante performanțe obținute de campioana noastră.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Simona Halep și-a făcut poza cu cel mai înfocat fani. Imagine spectaculoasă!

“Fără cuvinte!”, a fost mesajul Simonei, care a însoțit imaginea. Halep apare alături de bărbatul care și-a tatuat, lângă numele ei, “Roland Garros” și “Wimbledon”. Cele două turnee de Grand Slam au fost câștigate de fostul lider WTA în 2018, respectiv 2019.

“Simo” a arătat cu degetul spre tatuajul fanului. Acesta a venit îmbrăcat cu un tricou în care Halep apare cu cele două trofee uriașe.

Tatuaj cu Simona Halep
Simona Halep, alături de cel mai înfocat fan

Prima reacție a Simonei Halep după victoria cu Anastasia Potapova

Favorită numărul opt la Kremlin Cup, Simona a reușit să se califice în turul 2. A avut nevoie de o oră și 33 de minute pentru a o învinge pe rusoaica de pe locul 68 WTA.

Halep a închis meciul în minimum de seturi, dar a avut emoții în actul secund. Adversara ei a câștigat trei game-uri la rând și a părut a fi capabilă să trimită confruntarea în „decisiv”. Campioana noastră și-a revenit la timp și a triumfat la Moscova. A recunoscut, la final, că se aștepta la un duel tensionat.

Reclamă
Reclamă

Mulțumesc mult. A fost un meci dificil. Știam că va fi o luptă dură, chiar dacă am câștigat primul set ușor. Nu e ușor să îi returnezi, serviciul m-a ajutat mult azi.

Este greu să mă gândesc la titlu în acest an, pentru că am fost accidentată. Orice e posibil, mă voi lupta. Îmi place la Moscova, sper să stau cât mai mult aici„, a declarat Simona Halep după meciul cu Anastasia Potapova de la Kremlin Cup.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Lionel Messi e primul jucător care înscrie în 7 meciuri consecutive la Mondiale. Va marca şi cu Capul Verde?
Loading ... Loading ...
Citește și:
1:36

Programul zilei a 19-a de la Campionatul Mondial | Brazilia, Germania și Olanda urcă pe scenă, în direct pe Antena1 și AntenaPLAY

1:17

Drama prin care a trecut eroul Canadei. Stephen Eustaquio a plâns la interviu, după golul istoric marcat

1:10

Moment unic la Mondial! Selecționerul Canadei i-a strâns pe jucători în cerc și le-a ținut discurs: „Gândiți-vă ce ați făcut!”

23:45 28 iun.

VideoMudau a oferit faza zilei, în Africa de Sud – Canada: şi-a distrus doi adversari. Canadienii nu au înţeles nimic

23:32 28 iun.

VideoA luat-o valul şi i-a sărit telefonul. Imagini virale cu o suporteriţă a Canadei

23:15 28 iun.

S-a aflat cine este atacantul pe care îl transferă Dinamo!

1 Cum arată 16-imile Campionatului Mondial 2026! Iran, marea pierzătoare din faza grupelor 2 Răspunsul lui Eddy Gnahore la oferta FCSB. A decis transferul 3 Mihai Rotaru a primit o ofertă pentru Assad Al Hamlawi. Ce salariu i s-a propus și cât a solicitat patronul Craiovei 4 Anderson Ceara, la altă forță din Liga 1! Anunț fabulos făcut de rivala FCSB: „Undeva la 500-600.000 de euro” 5 Fără Denis Drăguș! Acesta e atacantul pe care Gigi Becali dorește să-l aducă la FCSB. A marcat de 13 ori sezonul trecut 6 Portugalia, traseu infernal la Campionatul Mondial. Când se mai pot duela Cristiano Ronaldo şi Lionel Messi
Citește și