Simona Halep ține capul sus după eliminarea de la Kremlin Cup: „Am progresat!” Sportiva noastră, cu gândul la Transylvania Open
Tenis • 22 octombrie, 20:50

Ce urmează pentru Simona Halep după eliminarea de la Kremlin Cup! Sportiva noastră vine la Cluj și poate avea un duel de cinci stele cu Emma Răducanu
Tenis • 22 octombrie, 18:14

Simona Halep – Maria Sakkari 4-6, 4-6. Simo, la un pas de o revenire colosală în setul al doilea. Prima reacție a Mariei Sakkari: „Am fost nervoasă!”
Tenis • 22 octombrie, 17:57

Simona Halep – Maria Sakkari 4-6, 4-6 | Simona, eliminată în sferturile de finală de la Kremlin Cup! Sportiva noastră a luptat eroic în setul secund
Tenis • 22 octombrie, 17:40

Simona Halep, reacție genială după victoria cu Veronika Kudermetova. „Voi juca cu o altă rusoaică în runda următoare?”
WTA • 21 octombrie, 20:59

Simona Halep – Veronika Kudermetova 6-1, 7-6. Românca, încă o victorie la Kremlin Cup! Când va avea loc meciul din sferturi și cu cine se va bate pentru un loc în semifinale
WTA • 21 octombrie, 20:30

Kremlin Cup | La ce oră se dispută meciul Simona Halep – Veronika Kudermetova. Anunțul făcut de organizatorii turneului de la Moscova
WTA • 20 octombrie, 20:54

Kremlin Cup | Simona Halep și-a aflat adversara din optimile de finală ale turneului de la Moscova. Românca a „demolat-o” în singurul meci direct de până acum!
WTA • 19 octombrie, 22:38
NEWS ALERT

Simona Halep s-a întâlnit, la Moscova, cu cel mai înfocat fan! Tatuajul acestuia a lăsat-o fără cuvinte. Imagine fabuloasă
WTA • 19 octombrie, 20:57

Kremlin Cup | Prima reacție a Simonei Halep după victoria cu Anastasia Potapova. „Îmi place la Moscova!”. Ce a spus când a fost întrebat despre câștigarea trofeului
WTA • 19 octombrie, 18:37

Simona Halep și-a aflat adversarele de la Kremlin Cup! Ce dueluri poate avea „Simo” în drumul spre marea finală
Tenis • 16 octombrie, 18:08

Emma Răducanu s-a retras din turneul de la Moscova! Anunțul făcut de sportiva cu origini românești. „Din păcate, a trebuit să fac o schimbare a programului”
WTA • 14 octombrie, 23:12