anglia – franța

O firmă a cumpărat 18.000 de tricouri cu Anglia, câștigătoarea CM 2022 ”It`s finally Home!”. Vor să le vândă la reducere
Campionatul Mondial 2022 • 13 decembrie, 8:47

CM 2022 | Harry Maguire a dat vina pe arbitru pentru eliminarea Angliei: „Nu ne-a dat nimic!”. Ce a spus de Harry Kane
Campionatul Mondial 2022 • 11 decembrie, 16:36

CM 2022 | Kylian Mbappe, reacție virală după ce Harry Kane a ratat un penalty în Anglia – Franța 1-2! Ce a făcut starul lui Deschamps
Campionatul Mondial 2022 • 10 decembrie, 23:25

CM 2022 | Harry Kane a devenit cel mai bun marcator din istoria naționalei Angliei, la egalitate cu Wayne Rooney! Cifrele fantastice
Campionatul Mondial 2022 • 10 decembrie, 22:34

CM 2022 | Se cunosc toate meciurile din sferturile de finală! Anglia – Franţa, „şocul” de la Mondialul din Qatar. Cum arată traseul spre trofeu
Campionatul Mondial 2022 • 6 decembrie, 23:03

CM 2022 | Reacţia lui Harry Kane, după ce s-a calificat cu Anglia în sferturile de finală ale Cupei Mondiale: „Sunt atacant şi sunt fericit când marchez!”
Liga 1 • 5 decembrie, 10:56

CM 2022 | Anglia – Franța, meci de „5 stele” în sferturi! Cele două forțe se întâlnesc din nou la Campionatul Mondial, după 40 de ani
Campionatul Mondial 2022 • 4 decembrie, 22:54