bahrain

Bahrain – Japonia 1-3 şi Iran – Siria 1-1 (5-3 d.l.d.) au fost în AntenaPLAY! S-au încheiat optimile de finală la Cupa Asiei 2023
AntenaPLAY • 31 ianuarie, 21:00

Arabia Saudită – Thailanda 0-0 şi Kirghizstan – Oman 1-1 au fost în AntenaPLAY! Toate rezultatele zilei de la Cupa Asiei
AntenaPLAY • 25 ianuarie, 19:00

Malaezia – Iordania 0-4 a fost în AntenaPLAY! Indonezia – Irak 1-3 și Coreea de Sud – Bahrain 3-1, la Cupa Asiei
AntenaPLAY • 15 ianuarie, 21:35

Formula 1 | Ferrari, “dublă” de vis în prima cursă a anului! Charles Leclerc a câștigat Marele Premiu al Bahrainului, urmat de colegul Carlos Sainz. Campionul Max Verstappen a abandonat
Formula 1 • 20 martie, 19:06

Așa arată mâna lui Romain Grosjean! ”Notați asta: niciodată să nu renunți! Niciodată!”
Formula 1 • 18 mai, 14:50

Accident Alonso: A fost lovit la intrarea în magazin. I-au refăcut mandibula fracturată, i-au scos mulți dinți… nefolositori
Formula 1 • 13 februarie, 7:13

Daniel Ricciardo, reacţie dură după accidentul lui Romain Grosjean: "Vreau să-mi exprim dezgustul şi dezamăgirea faţă de Formula 1"
Formula 1 • 30 noiembrie, 7:44

Prima reacţie a lui Romain Grosjean după ce a scăpat ca prin minune de flăcările din MP al Bahrainului. Mesajul de pe patul de spital
Formula 1 • 30 noiembrie, 5:27